Tatuaże-forma ozdoby.

  • 2011-09-04, o 17:21
  • 97
  • 38 325
  • 27
  • 52

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

ja osobiscie nielubie tatuaży ,no chyba ze jakis malutki a juz wogóle nie rozumiem ludzi którzy maja tatuaże prawie na całym ciele ale jak widac kto co lubi

Tatuaże ładne .. ale skormne takie małe najlepsze .. prawie niewidoczne . Jeszcze jak coś symbolizują to też jest ciekawe

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Ja natomiast tatuaże lubię bardzo, chętnie sama zrobiłabym sobie jakiś ale najbardziej podoba mi się cała wytauowana ręka, taki "rękaw" :)

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

widziałyście ostatnio dość popularne "w intenetach" tatuaże takie metaliczne na wodę? Najczęściej w złotym i srebrnym kolorze. Co myślicie? ;) Na jakąs imprezkę wakacyjną taki element ozdoby podoba Wam się czy niezbyt? :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Własnie oglądam zdjęcia, po tym tekście spodziewałam się czegoś kiczowatego, a jest wręcz przeciwnie. Bardzo ładne!

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Też na początku myślałam, że nie będzie to za fajnie wyglądać ale nawet mi się spodobało :)

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Ja myśle o tatuazu od dawna, w tym roku chyba się w końću zdecyduję. Poza tym mój facet ma kilka i przyznam, że wyglądają super :)

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

niektórym pasują takie tatuaże, ja mam jeden malutki, ale w niewidocznym miejscu:) tylko jak chodzę w kostiumie czy bieliźnie to widać:)

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Mi marzy się jakiś malutki tatuaż na nodze ale po za tym ogromnie podobają mi się 'rękawy', niestety na 'rękaw' pewnie się nie zdecyduję z tego względu, że później mogę mieć problem ze znalezieniem pracy :( :)

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

a ja mam aktualnie 5 z czego jeden w bardzo widocznym miejscu jeśli may lato ;) jeśli jest zima, to zadnego nie widac ;) mam na stopie, karku, łopatce, lewym bicepsie i prawym przedramieniu :) marzy mi się jeszcze jeden- na żebrach, ale nie wiem, czy wytrzymam ból :P

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: