Tatuaż na usta

  • 2011-08-11, o 21:15
  • 42
  • 17 147
  • 23
  • 35

Tatuaż na usta

Ostatnio modne stają się tatuaże na usta. Powiem, że efekt wizualny bardzo mi się podoba. Metoda prosta i efektowna. Może któraś z was już próbowała????

Sama jestem ciekawa jak długo efekt ten utrzymuje się na ustach

Link po więcej info i film instruktażowy: http://www.stylistka.pl/tatuaz-na-usta-czemu-nie/

Re: Tatuaż na usta

Widzialam kiedys w TV te tatuaze i 2 dziewczyny testowaly je w roznych sytuacjach - jedzenie, picie (trwalosc), sposob nakladania (latwosc) i efekt jaki robil na ludziach w jakims klubie i generalnie tatuaze wypadly calkiem niezle, ale one twierdzily srednio polecaja. Trudne bylo samo nakladanie tatuazu, bo musi byc idealnie przyciety ksztalt i chyba cos wspominaly o wyschnietych ustch, ale ja mysle ze ja na jakas impreze mozna sprobowac. Na pewno takie usta rzuca sie w oczy )) Wiesz gdzie mozna kupic taki gadzet?

Mademoiselle

Re: Tatuaż na usta

Widzialam kiedys w TV te tatuaze i 2 dziewczyny testowaly je w roznych sytuacjach - jedzenie, picie (trwalosc), sposob nakladania (latwosc) i efekt jaki robil na ludziach w jakims klubie i generalnie tatuaze wypadly calkiem niezle, ale one twierdzily srednio polecaja. Trudne bylo samo nakladanie tatuazu, bo musi byc idealnie przyciety ksztalt i chyba cos wspominaly o wyschnietych ustch, ale ja mysle ze ja na jakas impreze mozna sprobowac. Na pewno takie usta rzuca sie w oczy )) Wiesz gdzie mozna kupic taki gadzet?

mademoiselle

Domyślam się że pewnie narazie wchodzi w grę sprzedaż internetowa, allegro itp. Ale głowy nie daję, bo jeszcze tak konkretnie się za nimi nie rozglądałam:)

Re: Tatuaż na usta

O HO HO CIEKAWE ALE POWIEM SZCZERZE PIERWSZE SŁYSZĘ

Re: Tatuaż na usta

Hahaha pierwszy raz to widzę ale podoba mi się!Szczególnie usta w \'\'pnterkę\'\' fajna alternatywa imprezowego makijażu.

Re: Tatuaż na usta

tatuaże można kupić tutaj
http://paatal.pl/makijaz/pomadki_do_ust ... _usta.html

Re: Tatuaż na usta

brytolska wersja jest czadowa! jako studentka anglistyki po prostu nie przepuszczę!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tatuaż na usta

Miałam kilka tych tatuaży i były całkiem fajne, niestety szybko się "ścierały" :/

Re: Tatuaż na usta

nie moge sie przekonać

Re: Tatuaż na usta

To nie mój styl

Re: Tatuaż na usta

Pewnie czułabym się niekomfortowo z naklejką na ustach. Zdecydowanie wolę pomadki ale myślę, ze do sesji to świetny pomysł.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: