Tatuaż na chwilę:) kpk

  • 2012-02-02, o 18:30
  • 72
  • 29 710
  • 41
  • 54

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

Ale to nie jest prawdziwy tylko rysowany kredkami i eyelinerem i to na 13-latce i chyba robiąc taki "tatuaż" HIVem nie można się zarazić:) Z resztą do tatuażu nikt nikogo nie zmusza i robią ci co chcą. Mnie się podobają ale nie posiadam. A narysować sobie każdy może:) (jeśli chce)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

o nieeee:) tatuazom mówie nie:)

picjafly

ja też tatuażom mówie zdecydowanie NIE ! można się HIV-em zarazić od robienia tatuaży w "tanich" punktach lub na własną ręke!

no ja akurat nie z tego powodu, zyjemy w cywilizowanym świecie i sa specjalne salony objęte badaniami, pod nadzorem...mi po prostu sie to nie podoba....jakiś taki sposób naznaczania, grawerowania...ale nie krytykuje tych ktorzy je mają, a ma je większośc moich znajomych:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

Ale to nie jest prawdziwy tylko rysowany kredkami i eyelinerem i to na 13-latce i chyba robiąc taki "tatuaż" HIVem nie można się zarazić:) Z resztą do tatuażu nikt nikogo nie zmusza i robią ci co chcą. Mnie się podobają ale nie posiadam. A narysować sobie każdy może:) (jeśli chce)

Nitka24

dokładnie, jak ktoś chce mieć tatuaż miesiąc, może sobie kupić wzorki czy z Internetu podpatrzeć i chociażby takim eyelinerem namalować, bez obaw o HIV, a Twoja twórczość jest bardzo ładna, ja kiedyś miałam z gazety takie wzorki czarne naklejane to mam do dziś i czasami latem sobie przyklejam nie widać że naklejane, są dobra imitacją prawdziwych.

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

Ale to nie jest prawdziwy tylko rysowany kredkami i eyelinerem i to na 13-latce i chyba robiąc taki "tatuaż" HIVem nie można się zarazić:) Z resztą do tatuażu nikt nikogo nie zmusza i robią ci co chcą. Mnie się podobają ale nie posiadam. A narysować sobie każdy może:) (jeśli chce)

Nitka24

dokładnie, jak ktoś chce mieć tatuaż miesiąc, może sobie kupić wzorki czy z Internetu podpatrzeć i chociażby takim eyelinerem namalować, bez obaw o HIV, a Twoja twórczość jest bardzo ładna, ja kiedyś miałam z gazety takie wzorki czarne naklejane to mam do dziś i czasami latem sobie przyklejam nie widać że naklejane, są dobra imitacją prawdziwych.


Również się zgadzam Ja parę lat temu namalowałam sobie tatuaż henną do brwi i rzęs ,bo nieco zostałao jak robiłam mamie i trzymał się ok tydzień ,ale fajny był mnie się podobał

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

Ja tez robiłam henną tylko szkoda że jak mi skóra po opalaniu schodziła to tatuaż razem z nią,a na pamiątkę został mi na jakiś miesiąc czarne włoski w tym miejscu gdzie był tatuaż:/

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

Też miałam okazję spróbować zrobić sobie henną i wzór wyszedł mi całkiem ok, ale szybko się starł z ciała :)

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

Ja kiedyś zrobiłam sobie tatuaż henną i chyba była felerna bo po dwóch dniach na namalowanym wzorze wyszło mi jakieś uczulenie :/

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

Ja kiedyś zrobiłam sobie tatuaż henną i chyba była felerna bo po dwóch dniach na namalowanym wzorze wyszło mi jakieś uczulenie :/

2015-07-17 09:10:51 autor AniaLadyMakeUp

Ale dopiero po 2 dniach wyszło ci uczulenie? 

U mnie uczulenie się nie zdarzyło ale po 3 dniach już tatuaż nie wyglądał zbyt fajnie :)

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

No właśnie dziwne ale tak, zrobiły mi się takie malutkie czerwone krostki : /

Re: Tatuaż na chwilę:) kpk

Może faktycznie to uczulenie ale czemu pojawiło się po 2 dniach dopiero.. dziwne ;/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: