Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

  • 2015-08-01, o 11:12
  • 50
  • 22 570
  • 22
  • 43

Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Znacie takie zamienniki? Nie ważne czy to kosmetyk kolorowy czy też odpowiednik znanych pędzli, itp.

Wymieniajmy się takimi odkryciami. 

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

ja duzo słyszałam że fajnym i bardzo tanim zamiennikiem Mary Lou z the Balm jest ten z Lovely Highlighter wersja Gold i rzeczywiście bardzo dobrze napigmentowany i podobny kolor.

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Paletki Iconic z Makeup Revolution to tańszy zamiennik paletek Naked z Urban Decay.

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Podobno bronzer Nubian Desert z Kobo to zmaiennik Bahama Mama z The Balm.

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Najciemniejszy podkład Ideal Cover od Kobo to zamiennik bazy brązującej Chanel :)

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Ten rozświtlacz w Lovely ma rzeczywiście bardzo podobny kolor, świtlnie wygląda, ale jest znacznie mniej trwały niż Mary Lou.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Lakier do ust z MUA jest odpowiednikiem tego od Giorgio Armani. Pomadka w kredce MUR to odpowiednik pomadki w kredce Nars. Dodatkowo słyszałam, że odpowiednikiem Sleek Face Formi palette jest ponoć Makeup Revolution I love makeup I love definition :)

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

rozświetlacz z w7 high lights to dobry zamiennik na ten z benefitu. w7 10 zł, benefit 100 zł :)

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Naked mają sporo zamienników- Mua, Mur czy w7

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Mam fajny zamiennik rozświetlacza z TheBalm Mary Lou Manizer. To rozświetlacz nemieciej firmy P2 All over illuminator. Jest mniej napigmentowany, a na skórze daję subtelną taflę odbijającą światło.  

Re: Tańsze zamienniki kultowych, znanych kosmetyków

Palety czekoladowe z MUR to zamienniki Chocolate Bar z Too Faced :)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: