Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

  • 2016-01-12, o 19:23
  • 46
  • 13 846
  • 38
  • 42

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

nie mam, ale nie kupiłabym tanich chinskich.. zazwyczaj w tych sklepach mają bardzo słabej jakości produkty. Już lepiej zainwestować w coś dobrego niż wymieniać co miesiac 

2016-02-17 17:10:41 autor malagoosia

 

Zgadzam się w 100%:)

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

Mam chiński zestaw ale kupiony na sheinside - uwielbiam go choć niektóre pędzle sa bardzo twarde, ale duże puszki są miękkie i małe do oczu również. Wiadomo, że jakość na pewno mają niższą niż np. Hakuro ale cenę również a nie są tak dziadowskie żeby nie dało się ich używać

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

Oglądałam filmiki na yt z recenzjami, podobno nie są złe. Cały czas zastanawiam się nad nimi.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

Zestaw można kupić już za 20 zł...mam dwa różne i na początku kiedy zaczynałam bawić się makijażem spełniały moje oczekiwania.teraz mam większe wymagania ale i tak uważam,że za takie pieniądze warte są uwagi.

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

Mam taki zestaw :) i niebawem zamówię nowy :) na początku miałam mieszane uczucia bo lekko sztywne ale po 1 myciu są świetne! Miękkie i w ogóle :D ! 

Weni

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

to ja chyba trafiłam na jakiś felerny zestaw, moje są twarde, włoski wypadają, praktycznie nie da się ich używać.

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

nie kupuje tych tanich chinskich bo odrazu wiadomo ze to bubel ;p

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

nieee ja chińszczyzny też nie kupuję...

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

lepiej zainwestowac w porzadne pedzle np hakuro lub maestro

Re: Tanie chińskie pędzle - macie taki zestaw ??

Tak mam:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: