Tabletki na porost włosów ?

  • 2015-12-31, o 15:46
  • 84
  • 30 481
  • 64
  • 72

Re: Tabletki na porost włosów ?

Biovital, zarówno na włosy jak i na paznokcie
2016-10-22 18:51:18 autor moniuszko

 

Podobno działa:)

Re: Tabletki na porost włosów ?

Podobno Biotebal jest dobry bo to nie jest suplement tylko coś w rodzaju antybiotyku, ale mi osobiście nie pomógł. Z resztą mi nie pomaga nic

Re: Tabletki na porost włosów ?

Biotebal (h)

K.K.

Re: Tabletki na porost włosów ?

Podobno Biotebal jest dobry bo to nie jest suplement tylko coś w rodzaju antybiotyku, ale mi osobiście nie pomógł. Z resztą mi nie pomaga nic

2016-11-21 20:00:01 autor malgos82

 

też słyszałam o tych tabletkach

Re: Tabletki na porost włosów ?

Słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat picia drożdży ale i tabletek drożdżowych dostępnych w aptekach :)

Re: Tabletki na porost włosów ?

 

Najlepsza jest biotyna! Do tego mieszanka olejku rycynowego i nafty kosmetycznej wmasowywana w skore głowy (sam masaż pobudza cebulki do wzrostu) nafta pięknie nabłyszcza i rozrzedza bardzo tłusty olejek rycynowy.  Ja taki masaż robiłam średnio raz w tygodniu, i zostawiałam na cała noc na głowie. Ale wiem ze u niektórych cała noc to za długo. 2 godziny wystarcza. 

 

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tabletki na porost włosów ?

mialam skrzypowite i nie pomogla , teraz biore priorin ale tez zbytnio efektu nie ma :/

Re: Tabletki na porost włosów ?

Właśnie moja fryzjerka mi doradziła olejek khadi na porost włosów! Po co brać tabletki, skoro można zadzialas tylko na cebulki włosów głowy....chyba żadna z nas nie chce tabletek na porost włosów...wszędzie

Re: Tabletki na porost włosów ?

Nie wiem czy są jakieś skuteczne tabletki na porost włosów. Najlepiej udaj się do specjalisty i on ci coś zaleci :p

Re: Tabletki na porost włosów ?

to nie lepiej używać naturalnych olejów czy hydrolatów a nie faszerowac się lekami ?

2016-01-02 14:03:07 autor monika212121

 

Też tak myślę;--)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: