Tabletki antykoncepcyjne

  • 2015-10-15, o 15:51
  • 54
  • 21 748
  • 39
  • 46

Tabletki antykoncepcyjne

Czy ktoraś z Was stosuje tabletki Vibin? Jeśli tak to jak wasz organizm na nie reaguje..

Re: Tabletki antykoncepcyjne

ja si,e żle po nich czułam, mnie przypasowały jasmine

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Nie brałam akurat tych, ale to czy Tobie będą pasować zależy tylko i wyłącznie od Twojego oragnizmu. Czasami też organizm przyzwyczaja się do tabletek i efekty uboczne znikają po paru miesiącach 

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Nie brałam akurat tych, ale to czy Tobie będą pasować zależy tylko i wyłącznie od Twojego oragnizmu. Czasami też organizm przyzwyczaja się do tabletek i efekty uboczne znikają po paru miesiącach 

2015-10-15 20:34:41 autor karotka07

zgadzam się z koleżanką. Mnie ginekolog nawet powiedział że przez pierwszy miesiąc będę się źle czuła bo organizm musi się przyzwyczaić ale teraz jest wszystko w porządku i nie mam skutków ubocznych

Re: Tabletki antykoncepcyjne

To prawda, organizm musi się przyzwyczaić i trochę też przestawić na inne tabletki. Chociaż ja jak zmieniałam na vibin to jakoś tego nie odczułam :P Ale brak PMS'ów czy tycia mto jest to co kobiety lubią najbardziej ;) A zaczynałaś od vibinu jedynie? Bo ja najpierw kiedyś miałam Vibin mini.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tabletki antykoncepcyjne

róznie to z ttymi skutkami ubocznymi bywa dlatego wiele kobiet boi się je uzywac że przytyje itp

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Ja kiedys przyjmowałam. Bardzo zle sie po nich czulam, bolała mnie ciagle głowa, czułam się senna, już nie wspomnę o ciągłym krwawieniu

Re: Tabletki antykoncepcyjne

ja brałam przez 6 lat tabletki i wówczas mi nic nie było

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Dawno już nie brałam tabletek także nie mam pojęcia jakie obecnie znajdują się na rynku

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Ja się boję, że od nich przytyję

Re: Tabletki antykoncepcyjne

brałam, nie przytyłam ale zle sie czułam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: