Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

  • 2011-08-17, o 23:19
  • 35
  • 11 061
  • 18
  • 29

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

A do konturowania masz pędzel jajeczko z serii 150 czy 155? też teraz planuje jego zakup tylko nie wiem który wybrać. Jak narazie mam 4 pędzle Maestro z serii 320,360,110,490. Narazie jestem bardzo zadowolona tych pędzelków.Pozdrawiam.

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

nie jestem za kupowaniem zestawu pędzli lepiej kupowac pojedynczo i wtedy kupisz wszystkie takie pedzle jaki dokadnie Ci sie będą podobaly i co najwazniejsze beda przydatne

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

Niby lepiej kupić pojedynczo, bo można wybrać te modele, z którymi się lubi pracować. No ale z drugiej strony skąd ktoś, kto nie miał jeszcze żadnych pędzli lub jedynie kilka, ma wiedzieć jakie lubi? Więc na początek lepiej wziąć zestaw, żeby popracować z różnymi pędzlami i wtedy ocenić, które się lubi.

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

Niby lepiej kupić pojedynczo, bo można wybrać te modele, z którymi się lubi pracować. No ale z drugiej strony skąd ktoś, kto nie miał jeszcze żadnych pędzli lub jedynie kilka, ma wiedzieć jakie lubi? Więc na początek lepiej wziąć zestaw, żeby popracować z różnymi pędzlami i wtedy ocenić, które się lubi.

2015-09-07 22:54:02 autor

 

zgadzam się z Tobą ale zestaw zesrawowi nierówny. Najlepiej kupić jakiś w miarę dobry a nie najtańszy bo taki to sie do niczego nie nadaje

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

Hakuro ponad wszystko

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

Hakuro ponad wszystko

2015-09-30 12:55:13 autor moco

 

podpisuje się pod tym obiema rękami :))

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

mam wiele pędzli z hakuro i zdecydowanie delikatniejsze sa z nanshy wiec jak ktos nie ma dużego porównania z innymi pędzlami do hakuro to niech nie pisze że hakuro sa takie super

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

Muszę spróbować w takim razie z tymi na N :)

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

Dla mnie hakuro sa odpowiednie

Re: Szybki zakup pędzli. Prosze o radę :)

Hakuro
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: