Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

  • 2015-06-01, o 12:51
  • 40
  • 14 297
  • 28
  • 36

Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Polećcie mi jakiś dobry dość sztywny pędzel, który się będzie nadawał do aplikowania aqua brow z MUFE. 

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Być może sprawdzi się pędzelek skośny np. Hakuro H85 lub coś w tym stylu, chodzi o to żeby był tak cięki i precyzyjny żeby można było "domalować" sobie włoski 

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

ja równiez polecam Hakuro 85 jak równiez Kozłowski 507 (wersja6) , Sigma e65 ,Maestro 640 (wersja6) lub Maestro 660 ,Kavai 13

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Tak, Hakuro h85 jest super do brwi, mnie bardzo odpowiada też maluszek z Maestro seria 640 rozmiar 4. Tak na marginesie świetnie rysuje się nim kreski.  

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Lepiej do tego typu produktów kupić Maestro czy Hakuro, ma któraś z was porównanie tych dwóch pędzli jeśli chodzi o pędzle do brwi? ;)

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Ja ostatnio zamówiłam w ciemno ten pędzelek http://www.ladymakeup.pl/sklep/girls-best-friend-pedzel-do-kresek-1566.html , nie jest on co prawda skośny ale bardzo fajnie zaznacza się nim brwi. Jest sztywny ale nie na tyle, żeby drapać czy kłuć. Jak dla mnie idealny pędzle zarówno do dorysowywania pojedynczych włosków w brwiach ale i do eyelinera. 

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Chyba będę musiała się skusić bo szukam czegoś do brwi ale również szukam czegoś do eyelinera, skoro mówisz ze nadałby się także do eyelinera to chyba musze go zakupić :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Jeżeli chodzi o porównanie między Maestro a Hakuro stanowczo polecam Hakuro. Włoski w Maestro wydają sie bardziej niesforne, częściej mi odstają od pędzla i ogólnie ciężej mi się nim pracuje, ale może to kwestia preferencji.

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Jeżeli chodzi o porównanie między Maestro a Hakuro stanowczo polecam Hakuro. Włoski w Maestro wydają sie bardziej niesforne, częściej mi odstają od pędzla i ogólnie ciężej mi się nim pracuje, ale może to kwestia preferencji.

2015-07-07 17:32:07 autor JustATinyPenguin

Dzięki bardzo za pomoc, chyba faktycznie postawię na Hakuro :)

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

hakuro h 85 lub kavai 13

Re: Szukam pędzelka do brwi idealnego do AQUA BROW

Hakuro H85 powinien sprawdzić się bardzo dobrze.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: