Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

  • Temat zamknięty
  • 2013-08-29, o 00:59
  • 26
  • 11 736
  • 16
  • 24

Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Szukam sukienki dokładnie takiej jak na zdjęciu, kolor niebieski i kokarda z tyłu.
Z tego co wiem to jest firma asos paprica, tylko jej cena jest tak ponad 100 zł, dlatego szukam taniej, może ktoś ją ma i może tanio sprzedać.

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Piękna ta sukienka, chciałam Ci pomóc, ale nie znalazłam żadnego portalu z używaną sukienką taką, jedna gdzieś była, ale czerwona i ogłoszenie już nieaktualne Myślałam, że może na Szafie dziewczyny takie mają do wydania, ale tam też ponad 100 zł :/

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Mnie się wydaje że szanse na znalezienie podobnej są marne.
100zł to przecież nie drogo. Osobiście jak coś mi wpadnie w oko to nie patrzę na cenę,ale każdy jest inny.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Dla niektórych sto złotych, to nie jest taniocha za sukienkę..

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Rozumiem ,zawsze można też kupić podobną i jeśli ma się drug krawcowej,można jakoś ją przerobić.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Akurat ostatnio widziałam bardzo podobna sukienkę wśród sukienek tally weijl w internecie. Mi również podobają się podobne kroje, jednak zastanawiam się, czy podczas ich noszenia nie odsłaniają one zbyt dużo pleców oraz czy ludzie na ulicy nie będą dziwnie na mnie patrzeć?

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

kompletnie nie podoba mi się ta sukienka ,jest tandetna i mało elegancka moim zdaniem

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Ciekawa sukienka może się na taką skuszę ;)

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Moim zdaniem ta kokardka nie do końca tam pasuje :)

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

Raczej ciężko jest znaleźć coś takiego poniżej 100zł.

Re: Szukam niebieskiej sukienki z kokardą

rzeczywiście tandetna sukienka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: