Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

  • 2015-06-09, o 20:44
  • 34
  • 8 597
  • 26
  • 26

Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

Czy ktoś używał? podzieli się informacjami? chodzi mi najbardziej o maskę odmładzającą- dla mamy

na stronie piszą zachęcająco min, że wysoko stężone składniki aktywne , że skóra młodsza o 10 lat :)

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

O masce odmładzającej nic nie wiem, bo to chyba nowość. Używam od dawna z serii skin clinic bielendy peelingu (mikrodermabrazji) diamentowej. Jest to chyba najlepszy peeling. Ma żelową konsystencję, nie jest wcale taki gruboziarnisty jak pisze producent na opakowaniu. Fajnie ściera, oczyszcza pory, nie wysusza, skóra po nim po prostu oddycha. Używam raz w tygodniu.

Niestety jest dostepny tylko w saszetkach. na podróż, urlop jak znalazł. Ale myślę, ze w tubce byłby po prostu hiciorem.

 

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

Ja mialam aktywna maskę, ale nawilżającą i efekt byl naprawde mega- skora w mgnieniu oka stala sie gladka i bardzo odzywiona. Mysle ze na pewno wyprobuje tez inne maski z tej serii. Cena jest stosunkowo tania jak na tak dobry produkt, wiec mysle ze mozesz smialo kupowac i dac mamie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

zainteresowałaś mnie tym peelingiem, muszę go sprawdzić ;] szkoda że tylko saszetki no ale cóż

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

dzięki za odpowiedzi, ja ogólnie lubię kosmetyki od Bielendy, mają ich sporo i jest w czym wybierać :) a jeśli już o maseczkach, to dla mnie genialna jest ta: http://bielenda.pl/produkty/professional-formula-gleboko-nawilzajaca-maseczka-peel-off uwielbiam wszelkie peel offy, a ta dodatkowo super nawilża!!

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

Ja z tej serii używam zestawu nawilżającego, najbardziej lubię aktywną maskę nawilżającą. Ładnie nawilża, do tego zapobiega powstawaniu zmarszczek i wygładza twarz, stosuję ją zwykle kilka razy w tygodniu i efekty są widoczne :) 

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

Ja z tej serii posiadam olejek do twarzy przeznaczony dla cery tłustej i mieszanej. Świetnie nawilża, nie tworzy tłustej warstwy. Fajnie też sobie radzi z niedoskonałościami na twarzy. Sprawdził mi się lepiej od tego olejku różanego z Evree, który teraz jest tak chwalony.

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

Mnie zaciekawił ten peeling diamentowy, chyba będę musiała go zakupić mojej mamie, bo jak narazie nie używa żadnego peelingu a może ten sie jej spodoba.. szkoda jednak, że jest tylko w saszetkach :)

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

z bielendy jeszcze nic nie miałam

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

ja tez nie miałam

Re: Szukam informacji nt. Skin Clinic Professional od Bielendy

Mnie również zaciekawił ten peeling diamentowy, chyba go poszukam w drogeriach
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: