Szukam dobrego podkładu

  • 2012-06-11, o 15:42
  • 48
  • 17 398
  • 34
  • 40

Szukam dobrego podkładu

Szukam bardzo trwałego podkładu, który nie "spłynie" po 2-3 godzinach od momentu nałożenia. Mam cerę mieszaną: w przeciwieństwie do policzków w strefie T bardzo się świecę. Dobrze by było, żeby zakrywał zaczerwienienia i ewentualne wypryski oraz dość dobrze matował. Z góry dziękuje za wszystkie rady

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Szukam dobrego podkładu

ja ostatnio używam EXCIPIAL pimentcreme, można go kupić w aptece, cena ok.20zł Jest to podkład dla cery trądzikowej (chodź takiej nie mam, bo tylko gdzie nie gdzie pojawiają mi sie czasem wypryski). jest on raczej do cery tłustej Jest lekki, nie zatyka porów i dobrze kryje
Jako mój drugi faworyt to azjatycki krem BB, ale to już wybór należy do pojedynczej osoby, bo każdy jest inny i każdemu inny się spodoba

Re: Szukam dobrego podkładu

Ja używam podkład AA do cery podatnej na alergie cera sucha i mieszana jest naprawdę świetny bo nie spływa aż tak szybko. ale to do każdego rodzaju cery trzeba sobie dopasować mnie ten AA odpowiada

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: Szukam dobrego podkładu

dokładnie każda cera lubi coś innego ;D

Re: Szukam dobrego podkładu

Dobry jest Manhattan Powder Mat. Jak dla mnie mocno kryje i daje matowe wykończenie. Na lato czy na cieplejsze dni może być zbyt "ciężki" - wtedy mieszam go z lżejszym podkładem i jest ok.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szukam dobrego podkładu

ale tak jak napisałam KamiluŚkaa każda cera woli co innego... a używałaś wcześniej jakiś podkładów?

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: Szukam dobrego podkładu

Szukam bardzo trwałego podkładu, który nie "spłynie" po 2-3 godzinach od momentu nałożenia. Mam cerę mieszaną: w przeciwieństwie do policzków w strefie T bardzo się świecę. Dobrze by było, żeby zakrywał zaczerwienienia i ewentualne wypryski oraz dość dobrze matował. Z góry dziękuje za wszystkie rady

MaGdAxD

Jeżeli nie masz większych problemów z wypryskami polecam Lasting Performance Make-Up Max Factora.Dość dobrze kryje , długo utrzymuje się na buzi , a przy tym ma lekką formułę więc na lato w sam raz.Dobrze matowi i fajnie stapia się ze skórą nie tworząc maski.Gama kolorów jest dość spora więc jest w czym wybierać. Na allegro można go dorwać za 30 zł, a do tego jest bardzo wydajny.
Jeżeli szukasz czegoś bardziej kryjącego to myślę, że warto spróbować zachwalanego szeroko ColorStaya z Revlonu(chociaż nie wiem czy na lato nie jest za ciężki). Chociaż sama go nie stosowałam, ale posiłkuję się tu opinią mojej mamy , która jest wierna mu od wielu, wielu lat.(Wyprysków już nie ma, ale dość spore zaczerwienienia na policzkach , i z tym radzi sobie znakomicie). Jest dość trwały, utrzymuje się na buzi niemal cały dzień, bez większych poprawek.Nie rozmazuje się i nie brudzi ubrań.Moja mama bardzo go sobie chwali. Jego cena na allegro też jest dość przystępna.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Szukam dobrego podkładu

Dzięki za rady i napewno wypróbuję jeden z polecanych podkładów

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Szukam dobrego podkładu

ale tak jak napisałam KamiluŚkaa każda cera woli co innego... a używałaś wcześniej jakiś podkładów?

Amciax12

Tak używałam Było ich trochę. Napewno Rimmel "Match perfection" w żelu, z którego nie byłam do końca zadowolona, bo wydaje się trochę za ciężki i "lepki", dwa podkłady z Lirene z serii "City Matt": jeden w niebiesko-beżowej tubce, a drugi w srebrnej buteleczce z pompką. Z nimi problem był taki, że nie zmatawiały na długo, ale z krycia i lekkiej formuły byłam zadowolona.

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Szukam dobrego podkładu

ale tak jak napisałam KamiluŚkaa każda cera woli co innego... a używałaś wcześniej jakiś podkładów?

Amciax12

Tak używałam Było ich trochę. Napewno Rimmel "Match perfection" w żelu, z którego nie byłam do końca zadowolona, bo wydaje się trochę za ciężki i "lepki", dwa podkłady z Lirene z serii "City Matt": jeden w niebiesko-beżowej tubce, a drugi w srebrnej buteleczce z pompką. Z nimi problem był taki, że nie zmatawiały na długo, ale z krycia i lekkiej formuły byłam zadowolona.

Każdy ma swoją wadę i zaletę, ja wcześniej używałam podkładu z MISS SPORTY odcień nr 3. dość ciemny ale nie krył dobrze. ja dodatkowo jeszcze matowie pudrem ktory ostatnio w którymś filmiku używała LadyMakeUp to jest Essence FIX&Matt. jest świetny ale te podkłady które tutaj dziewczyny wymieniły to spróbuj któryś z nich. mój jest w cenie około 17 złoty

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: Szukam dobrego podkładu

ja na lato jednak rezygnuję z podkładów i używam tylko kremów koloryzujących

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: