Szminki golden rose

  • 2016-01-07, o 03:29
  • 62
  • 22 084
  • 43
  • 29

Uwielbiam je, świetna jakość za tak niską cenę. Jak na razie mój numer 1 to GR MATTE CRAYON LIPSTICK nr10, można ją w łatwy i dość precyzyjny sposób zaaplikować na usta, do tego jej trwałość również oceniam na + :D

ja mam szminkę płynną i jest świetna. utrzymuje się naprawdę długo. Na moich ustach dłużej niż szminka matowa z NYX

Re: Szminki golden rose

Bardzo lubię te szminki :)

lashandbrowacademy.pl

mają śliczne kolorki i intensywne co też jest ważne, ogółem fajniej się maluje tymi w kredce bo mają przyjemną konsystencję i są bardzo delikatne jednak wydaje mi się, że zmywają się dużo szybciej niż te normalne+niestety trzeba je strugać, cóż coś za coś. Ogółem jak za taką cene nie ma co narzekać, bo jakby nie patrzeć są fajne i firma też jest godna polecenia

Super

Re: Szminki golden rose

Nie przepadam za tymi pomadkami:)

Re: Szminki golden rose

Nie przepadam za tymi pomadkami:)

2016-09-28 13:10:13 autor rax

Ja tak samo:(

Re: Szminki golden rose

A których używacie? Ja słyszałam że GR ma fajne matowe szminki, muszę przetestować :) Póki co używałam bourjois rouge velvet edition i byłam zadowolona, albo z bielendy, powiększającego balsamu do ust, kolor różowy :) śmiesznie szczypie w ustach, nawilża, lekko je powiększa i nadaje kolorek

Re: Szminki golden rose

Ja uwielbiam pomadki Golden Rose. Najbardziej serie Crayon, chociaz tych płynnych póki co nie używałam, czekam aż pojawią się jakieś nowe kolory bo z tych żaden mi nie podpasował :P Mam też dwie velvet matte ale ja niestety mam tendencję do wysuszonych skórek i trochę mi je podkreślają. Ale jak mam dobrze nawilżone i wypielęgnowane to wyglądają fajnie :) 

Re: Szminki golden rose

Nie znam tej szminki ;) jak będę miała okazje to kupie ją wyprobuje i napisze recenzje :)

Wszystko ma swoją wartość ..http://mptent.com/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: