Szamponetka_na czym polega??

  • 2011-12-15, o 13:37
  • 58
  • 23 503
  • 34
  • 51

Szamponetka_na czym polega??

DZiewczyny kusi mnie żeby sobie zmienić kolor włosów ale nie chce je farbować zwykłymi farbami bo jak zaczne to wtedy bedę musiała cały czas farbować i wiadomo że strace naturalny kolor włosów. Koleżanka powiedziała mi o szamponetce ale nie jestm jeszcze przekonana:) powiedźcie mi na czym ta szamponetka polega?? Czy jest bezpieczna dla moich włosów?? Czy po jej zmyciu wróce do naturalnego koloru włosów??

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Szamponetka_na czym polega??

Ja tylko raz farbowałam włosy szamponetką i muszę przyznać, że nie byłam zbytnio zachwycona, jest ona na pewno bezpieczniejsza niż farba, ale mniej trwała zachodzi po kilku umyciach włosów.. Nie polecam marki Joanna moja siostra robiła sobie kolor granatowa czerń, ale wyszedł z tego tylko granatowy kolor na skórze głowy i lekki niebieskawy nalot na włosach. Tragedia!!! Ja robiłam z Palette i wszystko było ok.

Re: Szamponetka_na czym polega??

to zależy jaki masz swój kolor i na jaki chcesz przefarbować ....jeśli masz, włosy ciemne i chcesz jasniejszy kolor to szamponetka nie zadziała..... wogole...... chyba ze, na ten kolor włosów co masz nalozysz np burgund to bedzie polot w słońcu i powinien CI się spłukać bez problemu..... ale jeśli nałozysz kolor ciemniejszy niż twój naturalny to chwyci napewno.... z tym że ,nie daje gwarancji że się wypłucze całkiem;/(wiem z własnych doświadczeń zafarbowałam na czerń granatu i potem nie mogłam się tego pozbyć .....myłam głowe pół godziny dwa razy w tygodniu i nic nie dało ;( i chodziłam taka zła na siebie że, szok)ale podaj mi np kolor jaki chcesz to ci napisze jak ci powienien złapać ...pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Szamponetka_na czym polega??

to zależy jaki masz swój kolor i na jaki chcesz przefarbować ....jeśli masz, włosy ciemne i chcesz jasniejszy kolor to szamponetka nie zadziała..... wogole...... chyba ze, na ten kolor włosów co masz nalozysz np burgund to bedzie polot w słońcu i powinien CI się spłukać bez problemu..... ale jeśli nałozysz kolor ciemniejszy niż twój naturalny to chwyci napewno.... z tym że ,nie daje gwarancji że się wypłucze całkiem;/(wiem z własnych doświadczeń zafarbowałam na czerń granatu i potem nie mogłam się tego pozbyć .....myłam głowe pół godziny dwa razy w tygodniu i nic nie dało ;( i chodziłam taka zła na siebie że, szok)ale podaj mi np kolor jaki chcesz to ci napisze jak ci powienien złapać ...pozdrawiam

moniontko1986

no ja właśnie chciałam zakupić szmponetke z Joanny i myślałam o tym kolorze 012 - Granatowa czerń lub 013 - Hebanowa czerń:) a włosy mam takie jak na zdj.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Szamponetka_na czym polega??

Z szamponetką miałam styczność raz i ogólnie wyglądało całkiem nieżle, właśnie tylko był taki refleks w kolorze burgundu. Chociaż że koleżanka namiętnie ich używała i jej włosy wyglądały tragicznie (różne kolory na włosach, totalne siano na głowie) często nosiła jane rzeczy i barwnik zostawał jej na ciuchach.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Szamponetka_na czym polega??

Z szamponetką miałam styczność raz i ogólnie wyglądało całkiem nieżle, właśnie tylko był taki refleks w kolorze burgundu. Chociaż że koleżanka namiętnie ich używała i jej włosy wyglądały tragicznie (różne kolory na włosach, totalne siano na głowie) często nosiła jane rzeczy i barwnik zostawał jej na ciuchach.

Nitka24

oj z waszych opinii to chyba się powstrzymam od farbowania włosów:) wole później nie żałować:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Szamponetka_na czym polega??

kochana ten odcien robiłam wtedy i ja ;/ czerń granatu i własnie tego nie mogłam sie pozbyć..... szaponetki są dla osob które maja jasne włosy(bo każdy kolor ladnie złapie..... ale na ciemnych nie złapie takiej intensywnosci tego granatu ten kolor jedynie bedzie czarny z polotem w słońcu na granat ...... twoje włosy sa ciemne wiec ta czern granatu napewno złapie i bedzie to czerń granatowa.....napewno ale w słońcu jak beda sie mieniły taki polot bedzie..... ale nic poza tym normalnie to tylko przyciemnisz na czarne włosy ;/ z czasem sie bedzie wypłukiwał co jest nie fajne bo nierównomiernie ze wzgledu na to że końce sa bardziej zniszczone zawsze u każdego niż włosy odrąsnięte u nasady czy na częsci środkowej.....ja nie polecam bo na początku bedziesz może i zadowolona ale potem bedą schody jak bedziesz chciała sie tego pozbyc .....pamietaj najrtudniej pozbyc się jest ciemnego koloru na wlosach ;/ wiem o tym aż ,za dobrze miałam czarne włosy do pasa .....kolezanka mi je rozjaśniała ..... to początki fryzjerstwa były.... i tak mi je rozjasnila ze odpadły mi do karku.... z tym że były pomarańczowe a nie bląd ...i nie dośc że rude to odpadly i się ciągły pomyśl co ja przeżyłam.... majac dłuuuugie włosy nagle miałam takie krótkie że szok po prostu się kruszyły i odpadały z dnia na dzień...... także ja jak słysze czerń i wogole czarny to mam dreszcze .... i polecam o niebo farbe..... lub zrobienie płukanki koloryzacyjnej w salonie czy kąpieli rozjasniającej to tylko tak strasznie brzmi ale takie nie jest odpowiednie kosmetyki do pielegnacji i włosy sa piękne lśniace itd.......i nie ma patrzec co na to ze odrzywka ma silikony czy cos bo włos i tak odpada a efekt jest super ...... zmieniłam temat ale juz sie nawracam i kończe pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szamponetka_na czym polega??

kochana ten odcien robiłam wtedy i ja ;/ czerń granatu i własnie tego nie mogłam sie pozbyć..... szaponetki są dla osob które maja jasne włosy(bo każdy kolor ladnie złapie..... ale na ciemnych nie złapie takiej intensywnosci tego granatu ten kolor jedynie bedzie czarny z polotem w słońcu na granat ...... twoje włosy sa ciemne wiec ta czern granatu napewno złapie i bedzie to czerń granatowa.....napewno ale w słońcu jak beda sie mieniły taki polot bedzie..... ale nic poza tym normalnie to tylko przyciemnisz na czarne włosy ;/ z czasem sie bedzie wypłukiwał co jest nie fajne bo nierównomiernie ze wzgledu na to że końce sa bardziej zniszczone zawsze u każdego niż włosy odrąsnięte u nasady czy na częsci środkowej.....ja nie polecam bo na początku bedziesz może i zadowolona ale potem bedą schody jak bedziesz chciała sie tego pozbyc .....pamietaj najrtudniej pozbyc się jest ciemnego koloru na wlosach ;/ wiem o tym aż ,za dobrze miałam czarne włosy do pasa .....kolezanka mi je rozjaśniała ..... to początki fryzjerstwa były.... i tak mi je rozjasnila ze odpadły mi do karku.... z tym że były pomarańczowe a nie bląd ...i nie dośc że rude to odpadly i się ciągły pomyśl co ja przeżyłam.... majac dłuuuugie włosy nagle miałam takie krótkie że szok po prostu się kruszyły i odpadały z dnia na dzień...... także ja jak słysze czerń i wogole czarny to mam dreszcze .... i polecam o niebo farbe..... lub zrobienie płukanki koloryzacyjnej w salonie czy kąpieli rozjasniającej to tylko tak strasznie brzmi ale takie nie jest odpowiednie kosmetyki do pielegnacji i włosy sa piękne lśniace itd.......i nie ma patrzec co na to ze odrzywka ma silikony czy cos bo włos i tak odpada a efekt jest super ...... zmieniłam temat ale juz sie nawracam i kończe pozdrawiam

moniontko1986

dziękuje ci bardzo za pomoc:) to ja jednak zrezygnuję z farbowania wlosów w taki sposób:) bo później nie chce narzekać:) dopóki nie nie zaczne siwieć to chyba sobie odpuszcze farbowanie jeszcze raz dziękuje ze mnie uświadomiłaś w pore hehe:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Szamponetka_na czym polega??

Szamponetka sluzy do odswiezania koloru wlosow, do zmiany koloru naprawde nie warto sobie w ogole zawracac tym glowy .

Re: Szamponetka_na czym polega??

ja szamponetek joanny uzywam od okolo 3 lat i wciaz ten sam kolor, jestem bardzo zadowolona, nie smierdza, nie brudza recznika ani ubran, myje wlosy codzien i splykuje mi sie po około 10 myciach...odswiezam nimi kolor przed randką, kinem, sesją zdjęć, jakimis uroczystosciami. nigdy mnie nie uczulila, nie zmieniła mojego koloru, wypłukiwała sie nawet z platyny jaka kiedys miałam na glowie (blech, nigdy wicej)... nie puszy włosów, ładnie sie błyszczą

ale

nikt mi nie powie ze szamponetka nie niszczy włosow:) niszczy...

jesli zalezy Ci na ciekawym efekcie w 100% na powieżchni i nie niszczących- polecam pianki koloryzujące z salonów z akcesoriami fryzjerskimi (nie mylic z farbami w piance)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Szamponetka_na czym polega??

jak narazie to zrezygnowałam z jakiegokolwiek farbowania:) jeszcze nie siwieje to nie musze się farbować i niszczyć włosów:) niech będą takie jakie są:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: