Szamponetka_na czym polega??

  • 2011-12-15, o 13:37
  • 58
  • 23 526
  • 34
  • 51

Re: Szamponetka_na czym polega??

mi w koncu udało sie wrocić do swojego mysiego jasniutkiego blondu:) ( dzis byłam u fryzjera i pani obciela mi juz ostatki farbowanych) i jestem happy ale jutro...szamponetka:) miodowa:) randka;)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Szamponetka_na czym polega??

Też używałam kiedyś szamponetkę na moje włosy. I tak, to prawda - nie niszczy tak włosów jak normalna farba.

Re: Szamponetka_na czym polega??

nie lubie szamponetek bo tez niszczą wlosy

Re: Szamponetka_na czym polega??

Niby szamponetki to chwilowa rzecz a tak naprawdę zaburzają pigmentacje włosa :)

Re: Szamponetka_na czym polega??

szamponetka obkleja, przyczepia się do łusek włosa i p[otem stopniowo wymywa.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szamponetka_na czym polega??

Używałam w gimnazjum podczas wakacji i bardzo je lubiłam. Teraz wiem, że to nic dobrego dla włosów, więc na pewno bym nie kupiła.

Re: Szamponetka_na czym polega??

dokładnie, szamponetka nie przenika do łusek włosa, jest dużo mniej trwalsza, to sposób na tymczasowe farbowanie

Re: Szamponetka_na czym polega??

Stosowałam kiedyś ale jak już koloryzacja to wolę farby do włosów. Myje głowę codziennie także kolor po szamponetce szybko by mi się zmył

Re: Szamponetka_na czym polega??

To jak długo utrzymuje się kolor  zależy od Twojego naturalnego koloru. Jestem blondynką i kiedyś użyłam szamponetki w jakimś rudym kolorze. Trzeba też pamiętać, że nie zawsze wyjdzie taki jaki chcesz. Mi na przykład wyszedł z rudego różowy na głowie. I męczyłam się z nim prawie miesiąc, mimio że myłam codzinnie włosy xD

Większość pokrywa włosy warstwą barwnika , dlatego kolor ulega wypłukani koloru raczej nie zmienią trwale Jednak czasami to się zdarza, zwłaszcza przy jasnych włosach
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: