Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

  • 2013-03-31, o 01:05
  • 61
  • 30 662
  • 44
  • 52

Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

Dziewwczyny czy znacie jakis szampon do wlsoow ktory naprawde nie wysusza wlosow,ani skory glowy?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,sko

Ale to zależy od tego jaki rodzaj skóry masz. Spróbuj red zoxin - ten co reklamują i zobacz co się będzie działo.

noclegi lublin na takie pielęgniarstwo studia

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

teraz bardzo trudno o taki szampon

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

Nie przychodzi mi teraz na myśl żaden szampon..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

Szampony z DOVE, najlepiej linia najwilżająca. 

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

nie wiem ja obecnie uzywam szamponu albo Timotei albo Syoss i one mi najlepiej służą

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

dove w ogole jesli chodzi o nawilzenie to ma wysokiej jakosci produlty,szkoda tylko ze testują na zwierzętach :/ :( jak wiekszosc firm kosmetycznych i farmaceutycznych :/

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

Odpowiedź jest bardzo prosta, ale trochę... kontrowersyjna. Od jakiegoś czasu używam płynu do higieny intymnej z Rossmana czyli Facelle i skóra wreszcie nie swędzi, bo sam płyn musi być delikatny w działaniu i nic nie podrażniać. Na Wizażu dziewczyny robią tak od rokuy z górką i wszystkie zadowolone, które się przełamały. (rofl)

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

Słyszałam o tym, że to dobre do codiennego mycia na przykład. Na skórę głowy nakłada się taki zel, a na resztę włosó maskę i delikatnie masuje. 

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

Ja używam Head'n shoulders i polecam! mi nie wysusza

Zagłebiam się w domowych warunkach w tajnikach makijażu ;)

Re: Szampon do wlosow ,ktory naprawde nie wysusza wlosow,skory?

Ja używam Head'n shoulders i polecam! mi nie wysusza

2015-09-02 16:37:06 autor sandrulek12369

nie rozumiem dlaczego polecasz szampon z dwoma SLS -ami (Sodium Lauryl Sulfate ) na drugim i trzecim miejscu skoro to miał byc szampon który nie wysusza ? SLS lub też SLES to związki chemiczne ,powodują przesuszenie skóry, zaburzają wydzielanie łoju i potu, podrażniają skórę, wywołują świąd i wypryski.

na drugi raz radze poczytać zanim kogos wprowadzisz w błąd.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: