Szafiarki - blogi

  • 2015-11-03, o 18:41
  • 29
  • 8 851
  • 17
  • 28

Szafiarki - blogi

Hej

 

Czy czytujecie jakieś blogi lub kanały YT typowo modowe? Mam twarde postanowienie aby zmienić całą swoją szafę a kompletnie brak mi pomysłów na ciuchy... czy są jakieś strony na internecie które mogą "nauczyć" trochę smaku w kreowaniu własnego ubioru które mogłybyście mi polecić? :)

 

Dziękówka! :*

Re: Szafiarki - blogi

Nie lubię szafiarek

Re: Szafiarki - blogi

Szczerze to bardzo nie lubię blogów modowych. Większość stylizacji, nawet tych popularniejszych blogerek, są dla mnie koszmarne. Zastanawiam się czy ktoś naprawdę tak chodzi po ulicy. Ale to kwestia gustu rzecz jasna. Niektóre pojedyncze ubrania są w porządku, więc myślę że i tak można przejrzeć takie blogi.

A myślałaś może o zakupach ze stylistką? Jeśli wybierzesz kogoś profesjonalnego to nauczy Cię jak dobrać strój do sylwetki, okazji. Jeśli planujesz tak wielką zmianę to może być dobry wybór.

Re: Szafiarki - blogi

Ja rowniez nie czytam blogów modowych

Re: Szafiarki - blogi

Modowych nie śledzę.  

Re: Szafiarki - blogi

mam bardzo podobne zdanie co Klaudia  , musisz wyrobić sobie swoj własny styl a nie papugowac to co Ci jakaś szafiarka powie ,z mody powinno się wybierac pojedyncze rzeczy a nie jak co leci bo modne bo wtedy możeby być przebrane a nie ubrane

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szafiarki - blogi

Wole blogi makijazowe

Re: Szafiarki - blogi

Kieruję się swoim gustem

Re: Szafiarki - blogi

nie sledze blogów modowych

Re: Szafiarki - blogi

Ja śledzę na instagramie kilka zagranicznych dziewczn, które mają niesamowity gust i to bardzo inspiruje.

Re: Szafiarki - blogi

Nie pochwalam ślepego podążania za modą, kopiowania stylu innych ludzi. Każdy wie co jemu się najbardziej podoba i w czym się czuje najlepiej.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: