Sypki puder matujący własnej roboty

  • 2011-10-07, o 22:01
  • 46
  • 50 418
  • 27
  • 37

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

Jeśli masz problem z cerą.. i żadnen puder matujący u ciebie nie działa to jak najbardziej polecam :)

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

Nie narzekam na działanie pudrów matujących. Standardowo trzymają się ok. 5-6 godzin, ale lubię próbować domowych sposobów ;)

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

Nie narzekam na działanie pudrów matujących. Standardowo trzymają się ok. 5-6 godzin, ale lubię próbować domowych sposobów ;)

2015-07-16 11:12:48 autor

Jeśli lubisz domowe sposoby to koniecznie spróbuj! :)

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

chętnie i ja wypróbuję bo jak czytam składy tych dzisiejszych kosmetyków to mnie zaczyna głowa boleć ,myśle żeby fluid kupić sobie naturalny bo te sklepowe ehh szkoda gadać

Mam złe doświadczenia ze skrobią ziemniaczaną. Po pierwszym dniu wyskoczyło mi jakieś uczulenie. Odstawiłam, spróbowałam znowu po tygodniu i znowu było to samo. Niestety to nie dla mnie. Teraz używam krzemionki i trafiłam w dziesiątkę. :)

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

niewykluczone że zrobie sobie kiedyś swój naturalny puder

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

Wolę kupić subie puder mineralny.

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

Puder ryżowy? Jak najbardziej jestem na tak. Ale kombinowanie i przysypywanie w nieodpowiednich warunkach domowych? Nie, dziękuję, wolę kupić gotowy.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

Mam złe doświadczenia ze skrobią ziemniaczaną. Po pierwszym dniu wyskoczyło mi jakieś uczulenie. Odstawiłam, spróbowałam znowu po tygodniu i znowu było to samo. Niestety to nie dla mnie. Teraz używam krzemionki i trafiłam w dziesiątkę. :)
2015-07-23 22:37:02 autor Paulina12345

skrobia ziemniaczana zamiast pudru ??!!! ojjj mam złe skojarzenia z pewnym skeczem ;). Ale kupienie samej krzemionki to dobry pomysł jeśli chce się zrobić własny puder matujący

Re: Sypki puder matujący własnej roboty

Skrobia ryżowa drobniutko zmielona będzie najlepsza. Nie bez powodu o Kryolan Anti-Shine mówi się, że to najdroższa mąka świata. ;) (są tam też inne rzeczy jak krzemionka, talk i konserwanty, ale to są rzeczy w bardzo małych ilościach w stosunku do właśnie skrobii)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: