Sylwesterowa opieka dla dziecka

  • Temat zamknięty
  • 2013-10-21, o 09:48
  • 6
  • 2 061
  • 0
  • 4

Sylwesterowa opieka dla dziecka

Również jesteście mamami? Nasze dziecko skończyło 3 lata. Od kiedy jest z nami, nigdy nie byliśmy na żadnej imprezie sylwestrowej. Mam wrażenie, że wszystkim dziadkowie zostają z wnukami tylko nie nam. U was jest podobnie? Zawsze można wynająć opiekunkę... 250 zł za jedną noc w moim mieście ;/

Re: Sylwesterowa opieka dla dziecka

To faktycznie problem, a im większe miasto tym wyższe ceny. Na szczeście ludzi dizelimy na tych, którzy dzieci chcą i mają i tych, którzy ani śnią mieć własne- chętnie przypilnowałabym Twojego maluszka w sylwestra:)!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sylwesterowa opieka dla dziecka

Hehe... to mniej kosztuje impreza sylwestrowa Nam też nikt nie zostaje z dzieckiem, ale przecież są miejsca, które zapewniają opiekę przez całą noc

Re: Sylwesterowa opieka dla dziecka

Raniec Ladka znowu sie zaczyna, piszecie z jednego komputera to nie rozumiem po co prowadzicie dyskusje na forum zamiast sobie w domu porozmawiac. O co chodzi, o nabijanie postow ??

Re: Sylwesterowa opieka dla dziecka

Ta - za opiekę zapłacisz więcej niż za sylwestra. Banalne ale prawdziwe.

megi - myślę, że albo powinnaś oddać moderację komuś innemu, albo po prosić o jakieś korepetycje z obsługi tego forum. ladka to mój mąż... masakra - skąd ty to wzięłaś? Sory, ale to nawet nie jest śmieszne. Przynajmniej sprawdź zanim coś napiszesz.

Re: Sylwesterowa opieka dla dziecka


megi - myślę, że albo powinnaś oddać moderację komuś innemu, albo po prosić o jakieś korepetycje z obsługi tego forum. ladka to mój mąż... masakra - skąd ty to wzięłaś? Sory, ale to nawet nie jest śmieszne. Przynajmniej sprawdź zanim coś napiszesz.

raniec

A gdzie ja napisalam ze Ladka to Twoj mąż ??
Jesli masz zastrzezenia do mojej moderacji to prosze napisac tutaj:

trolle-spamerzy-t1324-10.html

To jest akurat watek na temat tego co zmienic na forum lub napisz na pw do @ladymakeup, nie bede wiecej tolerowac Twoich pyskowek.

Re: Sylwesterowa opieka dla dziecka

Dobre Oj kochanie Ciekawy pomysł. A co byście powiedziały na wspólny wyjazd forumowiczów np. w Bieszczady?
To byłoby coś

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: