Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

  • 2016-01-27, o 09:34
  • 15
  • 10 591
  • 12
  • 13

Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

Sylveco to polska marka, która tworzy naturalne kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. W swojej ofercie mają między innymi produkty do twarzy, ciała, włosów, a także dla dzieci. Biolaven i Vianek to linie kosmetyków Sylveco. Produkty możemy znaleźć w sklepach zielarskich, wybranych drogeriach i online. Wiele drogerii/sklepów zielarskich oferuje próbki produktów, a sama firma często organizuje dermokonsultacje, gdzie możemy dowiedzieć się więcej i zdobyć próbki.

 

W tym wątku możemy pytać o konkretny produkt, który nas interesuje, jak i dzielić się sprawdzonymi produktami lub przestrzegać przed tymi, które się nie sprawdziły. Znacie tę markę?

 

Z Sylveco miałam większość próbek kremów, które mnie zachwyciły - wszystkie są lekkie, świetnie nadają się pod makijaż, skóra staje się miękka i ukojona. Moim faworytem jest zdecydowanie krem nagietkowy, który o dziwo pomógł mi z drobnymi niedoskonałościami, więc ich składy są dobrze przemyślane. Krem pod oczy był świetny i planuję zakupić pełnowymiarowe opakowanie. Szampon i odżywka również były przyjemnymi produktami. Największym hitem jest dla mnie pomadka peelingująca, która genialnie nawilża i wygładza nasze usta. Z linii Biolaven miałam przyjemność używać kremu na noc i na dzień, które są również bardzo udane - krem na dzień jest lekki i dobrze współgra z podkładami, a krem na noc jest bardziej treściwy. Oba pachną winogronami. :) Mam także płyn micelarny, który jest dobrym produktem i radzi sobie z usuwaniem makijażu. W planach mam wypróbowanie toników, żeli do twarzy i peelingów. Vianek jest najnowszą linią, poczekam na opinie i może coś przetestuję.

 

Znacie Sylveco?

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

Nie znam

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

Ciekawe informacje. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

nie wiem skad tak duza popularnosc kremow sylveco, przeciez ich kosmetyki maja w skladzie zapychacze...

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

Nie znam

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

Jeszcze nie używałam. 

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

nie

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

Znam i uwielbiam. Mam z Sylveco żel rumiankowy, peeling i lekki krem brzozowy, z Biolavenu mam narazie krem na dzień, ale pewnie zaopatrzę się jeszcze w ten na noc ;). Szukałam kosmetyków bez tych wszystkich świństw szczególnie w przypadku żeli to twarzy ten z Sylveco jest idealny, mam zamiar kupić jeszcze żel do ciała i szampon, niedlugo chyba wszystkie kosmetyki po kolei zamienię na Sylveco i Biolaven, Vianka jeszcze nie znam, ale zaraz sprawdzę co mają ciekawego ;)

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

Znam i uwielbiam. Mam z Sylveco żel rumiankowy, peeling i lekki krem brzozowy, z Biolavenu mam narazie krem na dzień, ale pewnie zaopatrzę się jeszcze w ten na noc ;). Szukałam kosmetyków bez tych wszystkich świństw szczególnie w przypadku żeli to twarzy ten z Sylveco jest idealny, mam zamiar kupić jeszcze żel do ciała i szampon, niedlugo chyba wszystkie kosmetyki po kolei zamienię na Sylveco i Biolaven, Vianka jeszcze nie znam, ale zaraz sprawdzę co mają ciekawego ;)

2016-02-02 00:31:42 autor raffaelo

Ten na noc jest super. Sama chcę kupić właśnie jakieś żele, muszę lepiej przeglądnąć ofertę. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

zastanawia mnie właśnie ten krem nagietkowy i krem pod oczy ale czytałam że słaba nawilżają

Re: Sylveco, Biolaven, Vianek - wątek ogólny

Nic nie miałam 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: