Suszarka do włosów

  • 2019-05-20, o 14:54
  • 11
  • 1 989
  • 6
  • 10

Suszarka do włosów

Polecicie jakąś? Aby szybko suszyła

q.

Re: Suszarka do włosów

Z Philipsa

Re: Suszarka do włosów

ja mam z remingtona i jest ok

Re: Suszarka do włosów

Moim zdaniem trzeba patrzeć na moc i najlepiej porównać sobie w necie suszarki.

Re: Suszarka do włosów

Kup po prostu jakaś z mocnym nawiewem i opcja zimnego powietrza. 

Re: Suszarka do włosów

Kup po prostu jakaś z mocnym nawiewem i opcja zimnego powietrza. 

2019-05-21 12:27:06 autor RitaSki

Chodziło mi o jakiś konkretny przetestowany model. Dużo jest suszarek z takimi samymi opcjami. 

q.

Re: Suszarka do włosów

Ja też mam Remington i sprawuje się bez zarzutu.

Blodka

Re: Suszarka do włosów

Babyliss ma bardzo fajny model z linii exclusive 6735E, ma sporą moc, jonizację, funkcję turbo jak zależy ci na szybkim wysuszeniu włosów to na pewno się świetnie sprawdzi. W zestawie jest kilka fajnych nasadek, m.in. dyfuzor, którym ładnie podkreślisz falowane włosy i ma regulację temperatury, pod koniec układania możesz sobie utrwalić fryzurę zimnym nadmuchem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suszarka do włosów

Może zaskoczę ale ja mam tanią i dobrą (już kilka lat) suszarkę zwykłej marki OK która jest duża (może nieco ciężka) z nawiewami o 3 mocach i o 3 stopniach ciepła i jestem z niej baaardzo zadowolona. Suszy szybko (a mam półdługie włosy)  i mogę swobodnie wybierać nawiew jaki chcę.

Re: Suszarka do włosów

Ogólnie warto zainwestować w te suszarki z jonizacją. Nie niszczą włosów. Też z MoistureProtect są super, bo same dobierają temperaturę, żeby jak najmniej uszkadzic włosy! Co jak co, ale Philips chyba ma najlepsze, chociaż trzeba na nie trochę wydać... Ja kupiłam swoja w Media Expert przez Internet. Fajna opcja na zaoszczędzenie jest skorzystanie z Tipli (usunięto reklamę. Zawsze trochę zaoszczędzisz, bo zwracają ci za zakupy :)

 

Re: Suszarka do włosów

Na pewno jonizacja to przydatna sprawa, doceniam moją suszarkę babyliss, która ma taką opcję szczególnie teraz kiedy przez suche powietrze włosy mi zawsze się elektryzowały, od jakiegoś czasu mam spokój i włosy sa bardziej błyszczące

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: