Suplementy - na zdrowie ;-)

  • 2012-08-24, o 11:38
  • 68
  • 24 201
  • 45
  • 57

Re: Suplementy - na zdrowie ;-)

Wiadoma sprawa, że dieta to dobry sposób na zdrowie, świadome odżywianie, warzywa owoce, aktywność fizyczna, sen, to wszystko ma ogromne znaczenie. Niemniej rówie ważne jest moim zdaniem odpowiednie suplementowanie. U mnie sprawdził się preparat uwemba na bazie bylicy jednorocznej, super działa

Re: Suplementy - na zdrowie ;-)

A ja nie biore nic z takich rzeczy.. wystarcza mi odpowiednia zbilanoswana dieta i ruch oraz kontrolne badania raz na jakis czas w diagnostyce usunieto reklame  Jestem zdrowa jak koń i regularnie sprawdzam czy nic mi nie dolega :D

Re: Suplementy - na zdrowie ;-)

Ja również staram sie suplementować :)  Polecam generalnie poczytać sobie o działąniu głogu z uwagi na to, ze ma on bardzo dobry wpływ na organizm;

USUNIĘTO REKLAMĘ

Ma działanie przeciwrakowe

Bardzo dobrze wpływa na stres

Chroni serce

Jak również jest to bardzo dobre źródło witamin oraz mikroelementów. Zawiera w sobie witaminy C, PP i witamin z grupy B, zawiera także nieco witaminy A. Ma dużo flawonoidów, które wykazują działanie przeciwnowotworowe.  

Re: Suplementy - na zdrowie ;-)

Ja biorę siliice, pomaga na włosy, paznokcie i skórę :)
K.K.

Re: Suplementy - na zdrowie ;-)

a ja uważam że suplementy są zbędne, gdy się je zdrowo ;)

Re: Suplementy - na zdrowie ;-)

Najlepiej jest się po prostu zdrowo odżywiać.  Czyli stawiać nie na suplementy, ale na warzywa i owoce. W naturalnej formie, ewentualnie w formie soków. Sama ostatnio kupiłam sobie wyciskarkę do soków ponieważ postanowiłam zrezygnować z soków sklepowych na rzecz tych wyciskanych własnoręcznie oraz była to dobra decyzja. Soki takie są o wiele smaczniejsze, poza tym są o wiele zdrowsze bo zachowują wszystkie swoje właściwości odżywcze. Wcześniej posiadałam sokowirówkę, ale wyciskarka jest lepsza USUNIĘTO REKLAMĘ - zobaczcie sobie to porównanie. Urządzenie jest mniejsze, łatwiejsze w czyszczeniu. Poza tym nie zostawia tak dużo odpadu jak sokowirówka. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suplementy - na zdrowie ;-)

Jak dla mnie to suplementy nie są wcale na zdrowie, bo niby jak ma działać coś czego nasz organizm praktycznie w ogóle nie przyswaja? Co innego zdrowe jedzenia i zdrowy tryb życia. W okresach wzmożonej zachorowalności nie ma nic lepszego niż Engystol i syrop z cebuli i czosnku z miodem. 

Re: Suplementy - na zdrowie ;-)

Trzeba sprawdzić jakich witamin dokładnie brakuje 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: