Suchy szampon

  • 2016-02-21, o 13:33
  • 17
  • 7 280
  • 15
  • 13

Suchy szampon

??

Kami xox

Re: Suchy szampon

Kiedyś używałam, ale mam tendencję do łupieżu, a mam wrażenie, że suchy szampon jeszcze bardziej wysuszał mi skórę i potęgował łupież ;/

Re: Suchy szampon

????????

 

Wątek mógłby zawierać jakieś pytanie czy jakikolwiek tekst, a nie tylko hasło.

Jana

Re: Suchy szampon

????????

 

Wątek mógłby zawierać jakieś pytanie czy jakikolwiek tekst, a nie tylko hasło.

2016-02-21 18:00:21 autor Jana

Dokładnie..

Re: Suchy szampon

Ja chciałabym sobie kupić by mieć na " awaryjne sytuacje" :) ale za bardzo nie wiem jeszcze jaki i z jakiej firmy

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suchy szampon

Ja chciałabym sobie kupić by mieć na " awaryjne sytuacje" :) ale za bardzo nie wiem jeszcze jaki i z jakiej firmy

2016-02-22 10:35:52 autor Magnetic91

jeśli jeszcze nie masz wybranego, to gorąco polecam Batiste. Szampony są naprawdę świetne (i dostępne w sklepie u Moniki).

Re: Suchy szampon

????????

 

Wątek mógłby zawierać jakieś pytanie czy jakikolwiek tekst, a nie tylko hasło.

2016-02-21 18:00:21 autor Jana

Dokładnie, nie wiemy, o co tak naprawdę pytasz.

Re: Suchy szampon

Ja polecam Aussie, mam do włosów farbowanych i świetnie się sprawdza, przede wszystkim kompletnie nie zostawia białego osadu na włosach. Batiste też miałam ale jakoś u mnie sie nie sprawdził

Re: Suchy szampon

Ja chciałabym sobie kupić by mieć na " awaryjne sytuacje" :) ale za bardzo nie wiem jeszcze jaki i z jakiej firmy

2016-02-22 10:35:52 autor Magnetic91

jeśli jeszcze nie masz wybranego, to gorąco polecam Batiste. Szampony są naprawdę świetne (i dostępne w sklepie u Moniki).

2016-02-22 13:56:20 autor jupi

Dokładnie! Tez uzywalam i jest to genialny suchy szampon:) rownież polecam

Re: Suchy szampon

kiedys uzywalam, ale efekt nie byl zadowalajcy

Re: Suchy szampon

używałam raz w życiu, w sytuacji kryzysowej pożyczyłam od koleżanki. są okej, ładnie pachną, chociaż raczej nie będę stosować jakoś często. również mam tendencję do łupieżu i staram się ograniczyć jakąkolwiek dodatkową chemię na włosy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: