Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

  • 2015-12-28, o 13:31
  • 56
  • 18 811
  • 47
  • 50

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

Polecam Ci odzywki z Gliss Kura i jakiekolwiek maseczki. U mnie za każdym razem po użyciu maski mam wrażenie, że włosy się tak fajnie "napiły".

Carpe diem

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

dobrze jest nawilzac, ja stosuje zawsze olejek, wcieram we wlosy, do tego biore wiesiole oeparol kapsulki i widze roznice, mam teraz wlosy znacznie mniej suche, wczesniej jak chodzilam do fryzjerki to mowila ze powinnam ucinac czesto bo mam slabe i nic sie nie da z tym zrobic, a tera zjak bylam na podcinaniu koncowek tomwila ze sa super!! tak sie ciesze, bo takie siano wyglada paskudnie

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie jedbawiu zwłaszcza jeśli stosuje się stylizację na gorąco, do tego polecam olekej arganowy lub kokosowy. Niezbędnym jest też nawilżanie włosów dobrą maską i\lub serum :) Ponadto, aby nawilżyć włosy można stosować również płukankę z mleka :D co prawda babciny spoosób, ale działa.

 

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

MSsFlower jakiego jedwabiu używasz? Ja kiedyś też stosowałam i chyba muszę wrócić do niego bo po rozjaśnianiu trochę sianko mi się zrobiło ;)

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

Dla bardzo suchych wlosow :) ale musza byc mega suche

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

Kup sobie serię Kosswella Macadamia z olejkiem z orzechów makadamii- jest super i poprawia kondycję zniszczonych włosów!

Matylda

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

Zacznij używać odżywek do włosów. Po kilku tygodniach kuracji włosy powinny wrócić do prawidłowego stanu. Są różne odżywki do różnych rodzajów włosów.

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

Bardzo fajnie jest wetrzeć we włosy olej kokosowy. Ja zawsze nakładam olej na całe włosy, chodzę tak około 15-20 minut poóźniej idę pod prysznic i porządnie myję głowe, nakładam odżywkę i mam bardzo fajnie nawilżone włosy a do tego lśniące i miłe w dotyku :)

Weronika Mijas

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

Ja zaczęłam używać odżwyki do bardzo zniszczonych włosów GlissKur takiej czarnej i nawet mi pomogła trochę ;p Polecam też maskę Pantene taką w białym opakowaniu z serii nature chyba :P 

Re: Suche włosy na głowie co mogę zrobić ?

olej kokosowy jest dobry, nakladaj na wlosy 1h przed myciem, owin recznikiem i efekty gwarantowane :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: