Suche i zniszczone końcówki

  • 2013-02-05, o 21:59
  • 155
  • 78 975
  • 76
  • 117

Re: Suche i zniszczone końcówki

Może olej kokosowy na same końcówki? Choć najlepiej je przyciąć...

Re: Suche i zniszczone końcówki

Kilka dni temu kupiłam jedwab z Green Pharmacy, ma dużo dobrych opinii http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=54284
Jak na te kilka użyć jestem z niego zadowolona. Ładnie pachnie, nie obciąża i nie skleja włosów.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Suche i zniszczone końcówki

Ja mam jedwab z L\'biotici (ci od maseczek) i też jest chwalony i ma podobno dobry skład. Kiedyś uzywałam Biosilka, ale teraz trochę się dokształciłam i dawno poszedł w odstawkę

Re: Suche i zniszczone końcówki

Mam ten sam problem. Na mnie działa natłuszczanie ich oliwką dla niemowląt przed kąpielą i po umyciu wmasowywanie w końcówki płynnego jedwabiu, zapobiegającego dalszemu rozdwajaniu się i puszeniu.

Re: Suche i zniszczone końcówki

Ja na swoje końcówki często nakładam naftę kosmetyczną albo zwykłą oliwkę dla niemowląt i noszę taką maskę z pół godzinki. Grunt to natłuszczać włoski, a po ich umyciu w końcówki wetrzeć trochę płynnego jedwabiu, który jednak ochroni je trochę przed rozdwajaniem się przez tarcie o ubrania.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suche i zniszczone końcówki

Podcinać często trzeba końcówki i nie suszyć gorącym powietrzem włosów. A jak sobie przypomnę to nakładam serum regenerujące

Re: Suche i zniszczone końcówki

A ja o swoje końcówki dbam: częstym podcinaniem, a na co dzień nie rozstaję się z serum poleconym przez moją przyjaciółkę: Styling Tools Feel & Shine firmy Artego kupionym w sklepie LokiKoki Po jego użyciu włosy są gładkie i odżywione!

Justyna

Re: Suche i zniszczone końcówki

Obecnie ....... Olejowanie włosów olejem lnianym budwigowym (na początku dwa razy w tygodniu).
Na nosze na suche włosy, trzymam godzinę(na końcówki daje więcej niż na resztę włosów) i dopiero myję włosy szamponem, oczywiście szampon bez składu z silikonami.

Robię to już pół roku i nadal działa

Re: Suche i zniszczone końcówki

Cześć. Ja też borykałam się z cienkimi, zniszczonymi włosami. Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków- wybieram często algi- sprawdziły się u mnie również na włosach- nakładałam taką maseczkę na 10 min a potem spłukiwałam- po kilku stosowaniach zauważyłam pierwsze efekty- moje włosy stały się bardziej miękkie w dotyku i zaczęły się regenerować. W dodatku takie maseczki są niedrogie ja kupuje algi mikroorganiczne w sklepie internetowym i jestem zachwycona!

Re: Suche i zniszczone końcówki

Ja jestem natomiast bardzo zadowolona z działania olejku arganowego na moje włosy. Stosowałam w naturalnej postaci ale na olejowanie nie mam obecnie czasu ( poza tym trzeba z tym uważać aby nie obciążyć włosów), o wiele lepiej sprawdza się moim zdaniem odżywka z jego zawartością.
Super jest odżywka marki CeCe - może do najtańszych nie należy ale za to można ją często upolować na promocjach w SuperPharm albo Hebe.
A bardzo ładnie pachnie, nie obciąża włosów oraz sprawia,że końcówki są tak jakby w o wiele lepszej kondycji ( chociaż wiadomo - trzeba je regularnie skracać...).
Tutaj można sobie poczytać opinie o niej: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=63712
Widziałam, że jeszcze jest serum , tak się zastanawiam czy sobie nie kupić.

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: