Suche i zniszczone końcówki

  • 2013-02-05, o 21:59
  • 155
  • 78 992
  • 76
  • 117

Re: Suche i zniszczone końcówki

ja tez mam długie włosy i ciężko mi było je rozczesać ale znalazłem jedwab i dało to bardzo dobre efekty

fotograf wesele

Re: Suche i zniszczone końcówki

U mnie najpierw jedwab działał, teraz jakoś dziwnie się włosy po nim zachowują. Słyszałam wile dobrego o masce z Wax tej zielonej. Używała jej któraś?

sprawdź jakie są, a jakie nie są restauracje w warszawie

Re: Suche i zniszczone końcówki

jedwab spoko ale nie dla wszystkich rodzai wlosów ja np mam bardzo cienkie wlosy i po jego uzyciu włosy wyglądały na przetłuszczone.

Re: Suche i zniszczone końcówki

obcięłam włosy i stwierdziłam że biorę sie za ich pielęgnację ) kupuję maskę Wax oraz kilka innych przydatnych kosmetyków.
PS. jakie jedwaby polecacie ?

Re: Suche i zniszczone końcówki

U mnie najpierw jedwab działał, teraz jakoś dziwnie się włosy po nim zachowują. Słyszałam wile dobrego o masce z Wax tej zielonej. Używała jej któraś?

Elektrimo

a o której filmie ? Labiotica ? Bo dużo czytałam też o brązowej z Pilowaxu )

Re: Suche i zniszczone końcówki

Tylko nie jedwab Biosilka, to jest ku.pa, lepszy ten z L\'biotici: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24726

Re: Suche i zniszczone końcówki

właśnie mam ten z Biosilk i moje włosy zachowują się po nim jakoś dziwnie ..

Re: Suche i zniszczone końcówki

KamiluŚkaa
Jedwab z BioSilku ma wysoko w składzie alkohol przez co mimo swojego zniewalającego, męskiego zapachu wysusza Podobny zapach ma CHI, lecz ten w przeciwieństwie do swojego poprzednika nie zawiera alkoholu, ale ma za to silikony (nie mówię, że silikony są złe, wręcz przeciwnie, do zabezpieczania nawet i pożądane ale na pewno nie w pielęgnacji). Z kolei całkowicie pozbawiony parabenów, slsów i innych świństw jest Jedwab L’Biotici i jego obecnie używam w połączeniu z olejkiem z pestek śliwki. Jeśli chodzi o ceny (i jeśli dobrze pamiętam): Biosilk- ok 10 zł w Rossmanie, CHI- w hurtowni fryzjerskiej 5 zł, L’Biotica- w Superpharmie za 9 zł

Ps. Z L’Biotici jest również Serum A+E (próbka jest dołączona do każdej maski producenta), które tak jak jedwab można aplikować na włosy, bez obawy o działania niepożądane - W Superpharmie 14 zł

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suche i zniszczone końcówki

muszę się rozejrzeć za tym z L’Biotica

Re: Suche i zniszczone końcówki

Ja mam bardzo grube włosy i co pol roku podcinam koncowki u fryzjerki.Mam super fryjzerke bo jak mowie centymetr to ona tyle tnie a nie jak duza ilosc fryzjerow wedlug wlasnego uznania. Ale wracajac do tematu polecam te odzywki:) i szampony oczywiscie z tej serii
1)L\'Biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów osłabionych z tendencją do wypadania(brazowe opakowanie)
2)Richards & Appleby, Pilomax, Kamille Wax (Regenerująca maska do włosów zniszczonych jasnych)

-----do kupienia sa oczywisice one w aptece. TERAZ KUPILAM DUZE OPAKOWANIE 480 g i zaplacilam 30 zł a male opakowanie wacha sie w granicach 15-17zł dla mnie to najlepsza odzywka

.... a tak wogole to zauwazylam ze jak czesciej mylam wlosy co drugi dzien to moje koncowki byly w coraz gorszym stanie, dlatego zmienilam nawyk i ze mam dlugie wlosy to myje je co 4 dni w zime oczywiscie bo te maski do wlosow z wax powinno sie stosowac co 4-5 dni

....i dodajac na koniec moje wlosy zawsze naturalnie wysychaja i nigdy nie klade sie w mokrych wlosach bo to zabojstwo dla nich

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: