Sucha skóra, ratunek

  • 2017-01-24, o 09:59
  • 60
  • 17 920
  • 55
  • 57

Re: Sucha skóra, ratunek

Algae Lift Efekitmy, potem długo, długo nic.

Re: Sucha skóra, ratunek

- kremy nawilżające, nie będę polecać żadnego konkretnego, bo to indywidualna sprawa

- nie myć ani mydłem, ani kosmetykami z alkoholem! Najlepsza będzie delikatna woda micelarna

- czasem można użyć peelingu, najlepiej dekilatnego, żeby zdjąć to co się złuszcza i żeby składniki odżywcze kremu lepiej wnikały

- zadbać, żeby w jedzeniu były witaminy, zwłaszcza K, E i C

- nawadniać cały organizm - ja piję codziennie przynajmniej dwie szklanki Piwniczanki. Woda może być dowolna, ale zwykle mineralne niegazowane są lepsze niż np. źródlane, przynajmniej moim zdaniem.

Re: Sucha skóra, ratunek

przede wszyskim kremy dwa razy dziennie

Re: Sucha skóra, ratunek

mam problem skóry suchej, glównie na ciele ale i na twarzy szczególnie zimą - jako tako pomagają mi tłustrze kremy i balsamy z mocznikiem ale na krotko ... :( 

Re: Sucha skóra, ratunek

Niestety bardzo treściwe kremy mogą zapychać, cóż trzeba testować, aż w końcu trafisz na taki krem, który będzie dobrze współgrał z cerą. Ja testuję ostatnio Royal Snail od eveline, koleżanka mi go poleciła, to kupiłam z ciekawości. Całkiem dobrze się sprawdza, póki co nie mam zastrzeżeń – wygładza, nawilża, mam wrażenie, że nieco ujędrnia skórę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra, ratunek

maść z witaminą A np. Retimax

:)

Re: Sucha skóra, ratunek

Żel z aloesem Floslek, super sprawa.

Re: Sucha skóra, ratunek

Fajnym rozwiązaniem są naturalne kosmetyki z https://eko-banka.pl/ - naturalne bez sztucznych substancji, które niejednokrotnie wysuszają i podrażniają skórę

Re: Sucha skóra, ratunek

Ja ogólnie do suchej skóry polecam kosmetyki konopne. Bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku suchej skóry. Ja do problemowych miejsc stosowałam maść konopną i jestem bardzo zadowolona z efektów. Kosmetyki zamawiam zwykle usunięto reklamę mają sprawdzone produkty, bardzo dobrej jakości.

Re: Sucha skóra, ratunek

U mnie na cerę, włosy i paznokcie dobrze sprawdza się olejek cbd, więcej możesz poczytać np na tej stronie: http://wishmich.org/pl/gdzie-kupic-olej-cbd/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: