Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 101
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja tez zaufałam dermokosmetykom i to był najlepszy wybór. Pani w aptece poleciła mi dwie linie kosmetyków. Droższą, która już kiedyś używałam i tańszą nową. Wybrałam ta drugą. Kupiłam nawilżający krem do twarzy, łagodzący żel do skóry podrażnionej i olejek pod prysznic Decubal. Olejek jest fantastyczny, zmywam nim nawet twarz. krem fajnie nawilża, skóra nie jest podrażniona, zaogniona tylko miękka i wygładzona. Żel stosuje na takie "suche placki" na twarzy. Kosmetyki są bezzapachowe, łagodne dla nawet najbardziej podrażnionej skóry i maja przestępną cenę, dlatego z czystym sumieniem mogę Wam polecić.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

znajoma poleciła mi na sucha skore wyrob medyczny o nazwie kremy, ktorymi sie wczesniej smarowalam praktycznie nic nie dawały, tylko natłuszczaly skore. ten produkt daje rade, jest zrobiony z naturalnych skladnikow, m in nasion lnu, ziaren owsa.

2 konta i same reklamy !!!

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mnie pomaga krem kwiatowy nawilżający HB. Dobrze nawilża i poprawia wygląd skóry. Możesz spróbować.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

poczytaj sobie może najpierw WSZYSTKO tutaj :

http://pryszcze-won.blogspot.com/

=>co w kichach to i na skórze =>kobieta zamieściła tam samo sedno i pewną malutką pomoc.. =>do tego może Ci to tylko pomóc a na bank nie zaszkodzi.. =>trzeba się jednak przyłożyć i być systematycznym..

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mi na suchą skórę też pomogły dopiero dermokosmetyki i... zmiana stylu życia:D był taki czas, że pracowałam w korporacji, wiadomo stres, słaba dieta, mało snu... A od czasu kiedy zmieniłam pracę mam więcej czasu dla siebie, robię sobie domowe jedzenie (dużo świeżych warzy) i czasami biegam to cera jest jak nowa!

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja też lubię dermokosmetyki. Pisałam o nich w innym temacie. Dla mnie to takie lek i kosmetyk w jednym, no i na pewno nie zaszkodzi skórze.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Też męczę się z moją suchą cerą już wiele lat. Znalazłam artykuł o tym jak dbać o suchą skórę. Wiedzieliście, że osoby z suchą cerą powinny wystrzegać się zbyt dużych ilości mięsa, soli, ostrych przypraw, kawy i alkoholu. Tutaj macie link do artykułu: http://urodamemo.pl/baza-wiedzy/problem/cera-sucha,2

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Dobrze robi picie dużej ilości wody mineralnej.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Dokładnie, najlepiej średnio albo wysokozmineralizowanej

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja ostatnio z problemem suchej skóry twarzy byłam u dermatologa. Polecił mi, żebym stosowała TYLKO naturalne środki. Olejki lub maseczki. Spróbowałam maseczki z banana i oliwy z oliwek i - mam nadzieje, że to nie placebo - pomogło.

Jest taki dzial gdzie mozna podac link do swojego bloga. Mozna umiescic go rowniez w podpisie. Przeciez mozesz tutaj podac przepis na maseczke, nie widze potrzeby odsylania uzytkownikow w KAZDYM POSCIE do swojego bloga

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: