Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 132
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

A może przy takiej skórze pomogą kosmetyki do skóry atopowej? Floslek teraz wprowadza taka serię, jest krem, balsam, olejek do mycia.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

A ja polecam balsamy z Bath&Body works byłam wczoraj w nowo otwartych sklepach, no myślałam że nie wyjdę stamtąd tak ładnie wszystko pachniało i wyglądało:)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

nie mam dostępu do BBW, ba! do Warszawy tez niestety nie- ja okolice Niemiec:) na sucha skórę uzywam masła shea- czystego...lub masła z Orientany- czy to w kostce, czy w słoiku...rewelacja! czyste olejki, zadnej parafiny ..i zapachy- powalają!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

produkty można zamówić na allegro, ale jest wiele innych pachnących balsamów na szczęście, może kiedyś będziesz mieć okazje wypróbować je:)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

może wypróbuj kosmetyków z mocznikiem...

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Z mocznikiem są bardzo dobre ostatnio stosowałam taki krem do rak bardzo dobrze działają

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Polecam maść z witaminą A, którą dostaniesz w kazdej aptece Jest genialna a przy tym smiesznie tania, bo to kwestia 3-4zł. Świetnie nawilza. Szczególnie polecam na noc Jestem pewna, że pomoże Ja ją stosuje do wszystkiego! również jako balsam do ust!

Nie ma rzeczy niemożliwych

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mój Karolek ma bardzo suchą skórę. Stwierdzono u niego Atopowe Zapalenie Skóry. I również mieliśmy problem z tym, że mimo nawilżania skóra w dalszym ciągu była sucha. Ale dopiero jak zaczęłam smarować skórę Cetaphilem dla dzieci z atopią jest o wiele lepiej, skóra nawet przestała się łuszczyć. Może i wam pomoże.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Zmień krem. Moim top1 jest teraz krem Medilan od Hb. M.in. co cery suchej. Skóra wygląda zdrowo, nie ma takich podrażnień, nie pojawiają się zaczerwienienia... Nie ma również swędzenia, a i z nawilżeniem nie mam problemów. Raczej do kupienia w sieci. Załączam screen:
http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/0/0/00251_solution_krem_medila_tg_1.jpg

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

A może problem tkwi wewnątrz ? może za mało wody pijesz..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: