Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 103
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Wydaje mi się że tak od razu po jednym dniu stosowania efektów nie będzie widać, trochę czasu musi minąć. Tak jak włosy, paznokcie nie zrobią się super ekstra po bombie witaminowej w postaci warzyw, owoców tak i skóra po jednym dniu spożywania oliwy/oleju się nie poprawi.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Szybkie te efekty...To ile już tych sałatek i zup zrobilaś?

marzena000

przedwczoraj wieczorem do sałatki dałam 2 łyżki oleju, wczoraj rano i wieczorem do sałatek po 1 łyżce, na obiad do zupy 1 łyżnka, do sałatki też 1 łyżka, dziś rano do sałatki 2 łyżki i teraz 1 łyżkę do zupy i 1 łyżkę do sałatki
tak wiem, może to być dziwne, ale ja na śniadania i kolacje zawsze jadam sałatki czasem zdarza się tez mizeria, ale nie wiem jak będzie smakowała mizeria po dodaniu oleju... raczej będzie nie za dobra ...

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Wydaje mi się że tak od razu po jednym dniu stosowania efektów nie będzie widać, trochę czasu musi minąć. Tak jak włosy, paznokcie nie zrobią się super ekstra po bombie witaminowej w postaci warzyw, owoców tak i skóra po jednym dniu spożywania oliwy/oleju się nie poprawi.

Nitka24

Też uważam że potrzeba wiecej czasu. Ale jesli bedzie sie regularnie stosować to może i po tygodniu zacznie sie zmieniac na lepsze

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

od wczoraj do każdej sałatki a nawet zupy dodaję łyżkę oleju i powoli coś zaczyna się dziać.. moje stopy nie są juz tak bardzo popękane i są odrobinę mniej suche

KamiluŚkaa

to szybko zauwazylas efekty...,moze dlatego ze tak duzzooo tej oliwy dodajesz.. ja juz jakos po paru dniach też widzialam róznice... a z tym olejem to dałas czadu... ..ja moze nie do kazdej sałatki daje oliwe z oliwek ,ale codziennie obowiazkowo do czegos dodam plus smaruje pieczywo olejem kokosowym (konsystencja twardawa raczej,ale szybko sie rozsmarowuje w temperat,kuchennej)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

od wczoraj do każdej sałatki a nawet zupy dodaję łyżkę oleju i powoli coś zaczyna się dziać.. moje stopy nie są juz tak bardzo popękane i są odrobinę mniej suche

KamiluŚkaa

to szybko zauwazylas efekty...,moze dlatego ze tak duzzooo tej oliwy dodajesz.. ja juz jakos po paru dniach też widzialam róznice... a z tym olejem to dałas czadu... ..ja moze nie do kazdej sałatki daje oliwe z oliwek ,ale codziennie obowiazkowo do czegos dodam plus smaruje pieczywo olejem kokosowym (konsystencja twardawa raczej,ale szybko sie rozsmarowuje w temperat,kuchennej)

powiem ci że o wiele bardziej smakują mi sałatki z właśnie oliwą

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Hej. Już nie raz słyszałam, że sam krem nie pomoże i że skórę trzeba nawilżać również od wewnątrz. Coś w tym jest Jako, że moja mama pracuje w aptece, przyniosła mi od przedstawiciela 2 opakowania suplementu diety o nazwie HydroSkin firmy MEGAFYT biotherapy. Muszę przyznać, że są widoczne efekty już po tygodniu stosowania. Szczerze polecam

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Hej. Już nie raz słyszałam, że sam krem nie pomoże i że skórę trzeba nawilżać również od wewnątrz. Coś w tym jest Jako, że moja mama pracuje w aptece, przyniosła mi od przedstawiciela 2 opakowania suplementu diety o nazwie HydroSkin firmy MEGAFYT biotherapy. Muszę przyznać, że są widoczne efekty już po tygodniu stosowania. Szczerze polecam

Oluśkka

Oluśka, tak z ciekawości zapytam, co wchodzi w skład tego suplementu??

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Spam! przeczytaj o właściwościach mocznika

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Na miejscowe przesuszenie skóry mogę polecić wazelinę kosmetyczną. Miałam strasznie suchą skórę pod oczami, posmarowałam dosłownie 2 razy i już jest wszystko dobrze a naprawdę nic nie pomagało.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

A ja zwykłą oliwkę bambino:p ale z reguły jestem zwolenniczka zapachowych balsamów, które niestety nie zawsze są skuteczne:/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: