Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 091
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Cześć często spotykam osoby, które mają problem ze skórą, ja też mam suchą skórę. Jednak zaczęłam w pewnym momencie stosować wodę termalną w różnej formie, szczególnie w kosmetykach.
Znajoma poleca mi też baseny termalne. Czy ktoś jeździ i czy rzeczywiście to coś daje?
Proszę o opinie,

KamilaG

słyszałam wiele dobrych informacji na temat kremów z wodą termalną.
a co do basenów termalnych to byłam może 2 lub 3 razy i powiem ci że było świetnie, poprawiło to moją skórę na lepsze, ale niezbyt .. myśle że gdybym więcej razy była to mogłaby to dać bardzo widoczne rezultaty

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Kamilo:):)..jak ktoś ma sucha ,bardzo sucha skóre,to powinien natłuszczać ją od środka ,tak na logike biorąc..spróbuj do kazdych sałatek ,dodawac 2 lyzki stolowe oliwy z oliwek extra virgin bądz oleju lnianego..ja poszukuje dobrego oleju lnianego i chyba zakupie przez neta..

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Kamilo:):)..jak ktoś ma sucha ,bardzo sucha skóre,to powinien natłuszczać ją od środka ,tak na logike biorąc..spróbuj do kazdych sałatek ,dodawac 2 lyzki stolowe oliwy z oliwek extra virgin bądz oleju lnianego..ja poszukuje dobrego oleju lnianego i chyba zakupie przez neta..

katy24-24

dziękuję za informację ja mam tak że dłonie i stopy mam przesuszone, twarz tłustą, a resztę ciała w normalnej kondycji. to daj znać jaki ten olej kupiłaś

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Kamilo:):)..jak ktoś ma sucha ,bardzo sucha skóre,to powinien natłuszczać ją od środka ,tak na logike biorąc..spróbuj do kazdych sałatek ,dodawac 2 lyzki stolowe oliwy z oliwek extra virgin bądz oleju lnianego..ja poszukuje dobrego oleju lnianego i chyba zakupie przez neta..

katy24-24

dziękuję za informację ja mam tak że dłonie i stopy mam przesuszone, twarz tłustą, a resztę ciała w normalnej kondycji. to daj znać jaki ten olej kupiłaś

a nie pękają Tobie przy okazji pięty???jeżeli tak,to koniecznie wprowadz do diety oliwe z oliwek,albo olej lniany i problem pękających pięt zniknie..ja tak miałam pare lat temu ,a to dlatego ,ze za malo mialam w diecie tych dobrych kwasów omega 3,kóre sa takze w rybach ,a jadłam ich mnóstwo,,dopiero oliwa z oliwek wprowadzona do sałatek załatwiła sprawe...a olej lniany jest jeszcze lepszy..:)no i wiesz powiem Ci,że szorowanie pięt ,moczenie w wodzie ze solą i nastepnie smarowanie mascią z witamina A i zakładanie na noc skarpetek działalo CUDA,ale dla mnie było to czasochłonne ,a skóra na pietach odrastała grubsza brrrr....im więcej szorowałam ,tym naskórek bardziej był grubszy,twardszy do usunięcia I tak w kólko. dopiero od jakis 2 lat mam problem z pietami zalatwiony..Własnie dzieki tym dobrym olejom ..poprawiła sie skóra na dekolcie (tendencje do pieprzyków),skóra na plecach mi sie juz w ogóle nie przetłuszcza,jest dobrze natłuszczona,ale nie tłusta..

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Kamilo:):)..jak ktoś ma sucha ,bardzo sucha skóre,to powinien natłuszczać ją od środka ,tak na logike biorąc..spróbuj do kazdych sałatek ,dodawac 2 lyzki stolowe oliwy z oliwek extra virgin bądz oleju lnianego..ja poszukuje dobrego oleju lnianego i chyba zakupie przez neta..

katy24-24

dziękuję za informację ja mam tak że dłonie i stopy mam przesuszone, twarz tłustą, a resztę ciała w normalnej kondycji. to daj znać jaki ten olej kupiłaś

a ja na odwrót-- twarz z bardzo tłustej, zmieniła sie w koncu na normalna,taka jaka powinna być..stopy były hmm bardzooo suche z tendencja do pekania..i skóra na plecach bardzo tłusta ,na dekolcie z tendencja do powstawania pieprzyków..i to wszytsko sie unormowalo ,jak wrzuciłam do menu dobre oleje ,bogate w kwasy omega 3. (teraz jeszcze siemie lniane)..róznicę mozna zauwazyc na prawde szybko.. ..

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Kamilo:):)..jak ktoś ma sucha ,bardzo sucha skóre,to powinien natłuszczać ją od środka ,tak na logike biorąc..spróbuj do kazdych sałatek ,dodawac 2 lyzki stolowe oliwy z oliwek extra virgin bądz oleju lnianego..ja poszukuje dobrego oleju lnianego i chyba zakupie przez neta..

katy24-24

dziękuję za informację ja mam tak że dłonie i stopy mam przesuszone, twarz tłustą, a resztę ciała w normalnej kondycji. to daj znać jaki ten olej kupiłaś

a ja na odwrót-- twarz z bardzo tłustej, zmieniła sie w koncu na normalna,taka jaka powinna być..stopy były hmm bardzooo suche z tendencja do pekania..i skóra na plecach bardzo tłusta ,na dekolcie z tendencja do powstawania pieprzyków..i to wszytsko sie unormowalo ,jak wrzuciłam do menu dobre oleje ,bogate w kwasy omega 3. (teraz jeszcze siemie lniane)..róznicę mozna zauwazyc na prawde szybko.. ..

katy24-24

Fajne masz te naturalne metody Cyba tez bede musiala cos zmienić w swojej diecie bo troche sie leniwa zrobiłam. Z braku czasu robi sie szybkie jedzenie które czesto okazuje sie byc nie zdrowe- a przeciez zdrowe wcale nie znaczy czasochłonne czasem trudno to wcielic w zycie ale musze spróbowac.Swego czasu dodawałam do jedzenia sok z aloesu i moge stwierdzić że bardzo poprawiło mi to kondycje moich jelit.Skóra też stała sie gładziutka- w sumie to ze względu na nią zaczełam stosować ten sok

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

może to dlatego,że tak do konca nie wierze w dzialanie kosmetyków sklepowych ..na sobie zauwazylam, ze o wiele bardziej działa oliwa extra virgin z pierwszego tłoczenia, dodana kazdego dnia do salatki, (nawet do zupy dodaje łyzke )anizeli balsam ...po siemiu lnianym tez widze efekty,a jem(pije) 2 ,3 dzien chyba..zaluje tylko,że tak pózno właczylam je do menu,mimo ze mama ,odkad pamietam je spozywa i zawsze mnie namawiała..problem z piętami i ze skórą ,może byc dziedziczny..sęk w tym ,żeby "wyłapać " co jest skuteczne w tych naturalnych metodach..
jakis czas temu zakupiłam tusz ,który był zalaminowany,więc nie widziałam kształtu szczoteczki..(maskara 2000 kalorii)..no i osobiście wolę widzieć głowke szczoteczki,bo nie kazdą szczoteczką sie umaluje i wyczaruje długie rzęsy a przy zakupie czegokolwiek,wybieram produkty z półki ,jak najdalej z tyłu

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Wiesz czasem czlowiek sobie myśli... a co tam taka roślinka mi pomoże albo taka łyżka oleju, ale ja też zawsze bylam zdania że warto wprowadzić do jadłospisu to co naturalne i z tego czerpać zdrowie i energię

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

od wczoraj do każdej sałatki a nawet zupy dodaję łyżkę oleju i powoli coś zaczyna się dziać.. moje stopy nie są juz tak bardzo popękane i są odrobinę mniej suche

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Szybkie te efekty...To ile już tych sałatek i zup zrobilaś?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: