Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 086
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mnie Mediderm w ogóle nie pomógł pomimo tego, że smarowałam się nim 3x dziennie co było uporczywe bo nie lubie się lepić, a po tym balsamie się cala lepiłam :/

Dermaveel w kremie polecam, bo ma prosty skład, skóra się nie klei i nie zawiera sterydów. 

2020-11-01 16:59:19 autor kordianka

 

Mediderm ma różne produkty. Może miałaś inny. Mnie się szybko wchłania w skórę. A może mamy inne potrzeby skóry.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Myśle że warto udać się do dermatologa jeżeli twoja skóra mimo nawilżania pozostaje sucha. A jeśli masz problem aby się z nim skontatować lub umówić się do niego to spróbuj nawilać skórę regularnie ALOESEM. Mam nadzieje że pomogłam. :D

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja używam aktualnie kremu z linii Korean Exclusive Snake z Eveline. Ma świetne właściwości nawilżające i napinające. Dla mnie takie połączenie jest super. bo skóra wygląda świeżo i młodo. I nie mam na buzi żadnych suchych plam :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

spróbuj żel aloesowy

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Spróbować tez pić dużo wody. Dodatkowo wybrac się może na jakis zabieg z kwasem HA jak np mezoterapia igłowa. Jak ktoś mieszka w Warszawie to bardzo polecam Dziegielewska Instytut Oka .

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Miałam dokładnie ten sam problem i do tej pory nie wiem co było tego przyczyną. Wiem natomiast, że pomógł mi Octenicare. Krem świetny, może go stosować każdy i do tego ma szerokie zastosowanie. Na pewno więc się nie zmarnuje. Ja ciągle noszę go przy sobie, aby móc go użyć na przykład gdy obetrę sobie nogi ;)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

trzeba dużo pić i nawilżac powietrze, tu nic nowego nie podpowiem.  u mnie ciage chodzi nawilżacza piję ok. 3 litrów płynów dziennie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mój tato ma ten problem, ma bardzo suchą skórę. Chyba tylko kremy do cery alergicznej, albo balsamy i kremy hipoalergiczne mają tutaj największą skuteczność :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Musi być odpowiedni krem i tyle w temacie

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Nie ma złotego środka. Wszystko zależy od potrzeb skóry, a nawet z pozoru sucha skóra u każdego może potrzebować innych składników. Niełatwo jest wybrać odpowiednią pielęgnację. Najlepiej dochodzi się do właściwych kosmetyków metodą prób i błędów.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: