Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 129
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

tani, a dobry bedzie hypoalergiczny krem Flosleka
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=34651

tej samej firmy rowniez kremy beeco sa bardzo dobre bo na bazie aloesu

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

A ja mam inny pomysł, w sumie to nie mój tylko wyczytany na jednym z blogów. Chodzi o żel z aloesem, też z floslek, który stosować można też do twarzy. A sposób jest taki, że dziewczyna dodawał ten żel do kremów w celu wzmocnienia nawilżenia. A jak masz smykałkę do mieszania i robienia kosmetyków to może mieszanka z ziołami.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

spróbuj maści z vit A. pomaga, przynajmniej mi.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja bym proponowała kosmetyk nie nawilżający a natłuszczający np: z oliwą z oliwek lub masłem kakaowym lub coś na lanolinie (np: krem F18). Często skóra jest wysuszona na wskutek braku naturalnej warstwy ochronnej, stosowanie takich kremów pomaga ją przywrócić.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja bym proponowała kosmetyk nie nawilżający a natłuszczający np: z oliwą z oliwek lub masłem kakaowym lub coś na lanolinie (np: krem F18). Często skóra jest wysuszona na wskutek braku naturalnej warstwy ochronnej, stosowanie takich kremów pomaga ją przywrócić.

Penelopa

ja właśnie w taki sposób nawilżam swoje ręce ;p i są o niebo lepsze pomaga mi także maści z vit A.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja zarówno starałabym sie pić duuużo wody, jak i znaleźć dobry nawilżający kremik.Drogeryjnym rzeczywiście nie ufalabym za bardzo...Może pomoże jedzenie owoców i warzyw, wtedy skóra nabierze wiecej blasku i jędrności

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja zarówno starałabym sie pić duuużo wody, jak i znaleźć dobry nawilżający kremik.Drogeryjnym rzeczywiście nie ufalabym za bardzo...Może pomoże jedzenie owoców i warzyw, wtedy skóra nabierze wiecej blasku i jędrności

marzena000

ja nie piję zbyt dużo więc może to dlatego ;p może zacznę pić i będzie dobrze. oczywiście plus warzywa i owoce i myślę, że skóra będzie w porządku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

No na pewno nie zaszkodze, nerki tez sie uciesza

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

No na pewno nie zaszkodze, nerki tez sie uciesza

marzena000

ojj, na pewno będą szczęśliwe z tego powodu .
kiedyś piłam dużo wody (ok.5-6 l dziennie), ale ostatnio tego zaprzestałam, czas do tego wrócić ;P

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Na pewno pójdzie gładko, tym bardziej że idzie lato a potem warto to utrzymać bo wbrew pozorom zimom traci sie równie duzo wody, głównie własnie skóra cierpi

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: