Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 99 964
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Tak jak pisze Sandra należy pamiętać o systematycznym oczyszczaniu i nawilżaniu twarzy, używaniu wysokich  filtrów no i piciu wody i siemienia lnianego :) Ja czasami chodzę na mocno nawilżający zabieg do dream-med w Łodzi, ale poza tym to odpowiednia dieta do tego robi też duzo roboty :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

U mnie świetnie się sprawdza Toleriane Ultra od La Roche-Posay, nie musze chodzic na żadne zabiegi  bo krem dobrze nawilża i  łagodzi podrażnienia, nie czuję po nim ściagnietej skóry, ani zadnego dyskonforu, jak dla mnie jest super

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

dziewczyny a peelengow nie robicie? Ja stosuje regularnie magic peel z bielendy, ktory dokladnie zluszcza naskorek i odzywia, nawilza cere, oprocz tego wiadomo krem nawilzajacy, nie natluszczajacy(a to czesto blad w pielegnacji)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja ostatnio też coraz więcej słyszę o zabiegach z osocza bogotopłytkowego. Może to by było jakieś rozwiązanie. Słyszała któraś, ktoś miał doświadczenia?

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja też mam problem z bardzo suchą skórą twarzy, do tego dochoszedł problem łuzczenia i zaczerwienienia. Teraz stosuję krem nawilżający La Roche-Posay Toleriane Ultra i jestem zadowolona z efektów. Skóra jest nawilżona, ale nie tłusta. 

Nika25

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Stosuje olej z oliwek do nawilżania skóry :) 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Jeśli mam być szczera, to ja wolę zainwsetować w dobry krem, bo to jest w sumie inwestycja w cerę. Jestem ostatnio zafascynowana kosmetykami ze sluzem ślimaka. Testowałam już trochę, ale póki co najlepiej sprawdza mi się z takiej mało znanej firmy. Nazywa się chyba Molluscoo. To nie są tanie rzeczy, ale efekty, dziewczyny, są naprawdę świetne. Nawilżenie super, odżywienie, a jeszcze pomagają mi na trądzik. Trafiłam przypadkiem, jak szukałam produktów z tym składnikiem, mają super składy i jakość.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

systematyczne peelingi to podstawa, ja dodatkowo stosuje serum rozane, seria rose care. Nadaje się także jako baza pod makijaż dla cery bardzo wysuszonej

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

cetaphil czy cos takiego to dla mnie hit! 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Peeling, krem i maska to podstawa. Do bardzo suchej cery polecam naprawde intensywnie nawilzajaca maseczke zelowa, jelly mask, jagody acai, woda rozana i algi koralowe to cos czego potrzebuje cera sucha, wrazliwa, a maska z bielendy to zapewnia. Nie polecam natomiast produktow mixa, ktore sa przeznaczone do cery odwodnionej. Zarowno mnie jak i moja siostre meeeega podraznil krem. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: