Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 097
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

nie mam takiego problemu:)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja polecam krem z Loreala:) super nawilża 

2016-10-14 15:31:52 autor fazx

muszę koniecznie wypróbować

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja staram się mocno nawilżać skórę, szczególnie zimą, bo wtedy jest najbardziej wysuszona. Ciężko znaleźć krem, który nie dość, że dobrze nawilża, nie jest jakiś tłusty, nadaje się pod makijaż i nie zapycha... Teraz mam krem różany z bielendy, z  serii rose care, dobrze nawilża, łagodzi, nie zapycha nic. Jest lekki, bo ma taką żelową konsystencję, mi odpowiada :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

ja tez mam suchą ciagle ;/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Moja córka stara się wybierać te kosmetyki, które mają prosty, naturalny skład. Obecnie używa krem intensywnie nawilżający Cetaphil. A dodatkowo teraz mają konkurs można wygrać zestaw kosmetyków na rok. Wystarczy zarejestrować paragon z zakupu któregokolwiek ich kosmetyków na stronie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Warto spróbować, tym bardziej że co tydzień wygrywa aż 5 osób.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Kosmetyki z Bielendy są strasznie słabe, mają kiepskie składy, jednym słowem tam nie ma co pomóc skórze. Z niskiej półki cenowej polecam krem wiesiołkowy Gal - koszt do 15zł - bardzo dobrze nawilża. Na noc Clarena z kwasem hialuronowym.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mam też ten problem, ciągle mimo nawilżenia, a to kremy, a to maseczki nawilzajace, ciagle mam strasznie suchca skóre:(

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mam bardzo suchą skórę i przez wile lat wypróbowałam chyba wszystkie możliwe balsamy i żele dostępne w sklepach, w końcu sięgnęłam po emolienty z apteki i dopiero one zaczęły mi pomagać, od dłuższego czasu stosuję balsam i żel pod prysznic Elodermu. Żel lubię bo skóra po nim mnie "nie ciągnie", balsam ma fajną konsystencję, dobrze się wchłania, a przy tym nawilża.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

mam ten sam problem :///

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mi pomagają regularne parówki. Używam sauny do twarzy Panasonica, mam ją jakieś pół roku i widzę efekty. Zawsze miałąm trudną skórę, suchą, skłonną do podrażnień a sauna pomaga w jej nawilżaniu. Sama sesja już daje korzyści a jak potem wchłaniaja się kremy - cudnie!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: