Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 120
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mówię Ci, wypróbuj vichy liftactive, mnie pomogło :) Pij dużo wody i dbaj o zbilansowaną dietę. Jeśli to nie pomoże udaj się do dermatologa.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

W zależności od wieku - przed 30stką mi polecili w aptece serię Vichy Idealia. Mam serum na noc Idealia Life i świetnie nawilża i odżywia skórę :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Czasem wzmocniony i lepszy efekt daje stosowanie serum i kremu do twarzy łącznie. Ja teraz używam serum 2 w 1 z algami morskimi i kremu z tej samej serii bielendowej, dzięki temu moja skóra nie jest juz taka przesuszona, bo niestety miałam z nią problem po opalaniu...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Marisol przed 30 sama używałam idealii, ale później farmaceutka poleciła mi linię liftactiv supreme i to było bezbolesne przejście. Moja skóra uwiebia te kosmetyki, także dla 30+ z czystym sumieniem ją polecam. Patrycja 19 ja mam całą serię kosmetyków - zarówno kremy jak i serum. Efekty niewyobrażalne, bo po kikunastu godzinach pracy cera wygląda na wypoczętą, a o zmarszczki nie muszę się martwić, bo znalazłam idealnych sprzymierzeńców.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Tez sie zmagam z wiecznie sucha skora. Ostatnio znalazlam krem, ktory jest poprostu swietny Clinique moisture surge (ten intensywniejszy) :) nie żelowy, a żel krem- o matko! Cuda dziala. Pamietajacie, zeby unikac skladnikow w kosmetykach ktore poteguja wysuszanie tj. Alkohol, zapachy, SLS itp. Jesli np. bierzemy krem nawilzajacy a tam 3ci na liscie skladnikow jest alkohol to sobie mozna podziekowac.

A juz dla mega przesuszonych skor, jak innego ratunku nie må- polecam z czyms tym serce, SERIO dziala - maska z Origins (ekologiczne kosmetyki) - drink up intensive- maska na noc. Jest poprostu nieziemski !!!!!!!!!!!!!! Skora po nocy jest napieta, nawilzona- ani jednej zwiedlej skórki :) przysiegam

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Krem wiesiołkowy Gal jest świetny do skór suchych i wrażliwych. Polecam stosować go na noc, bo w lecie może być za ciężki do stosowania, jako krem na dzień. Na dzień z kolei fajną serię ma np. Clarena albo Bandi. 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Czasem wzmocniony i lepszy efekt daje stosowanie serum i kremu do twarzy łącznie. Ja teraz używam serum 2 w 1 z algami morskimi i kremu z tej samej serii bielendowej, dzięki temu moja skóra nie jest juz taka przesuszona, bo niestety miałam z nią problem po opalaniu...

2016-08-12 14:23:41 autor Patrycja91

To prawda, ja jestem przyzwyczajona do używania kosmetyków z jednej linii. Krem na dzień, na noc i jak trzeba zadziałać dodatkowo to jeszcze serum. W kosmetykach Vichy lubię, to, że mają zawsze te wszystkie produkty w każdej serii. Idealia póki co przed 30stką daje u mnie radę. Ma w składzie Kombuchę - opatentowany składnik zapobiega wiotczeniu rysów, poprawia koloryt cery, rozjaśnia ją i wygładza i faktycznie widzę u siebie poprawę cery przy stosowaniu tej serii. 

Tez mam taki problem:)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

oj znm to:(

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja polecam krem z Loreala:) super nawilża 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: