Studia troll

  • 2013-09-18, o 11:14
  • 31
  • 15 682
  • 15
  • 27

Studia troll

Hmmm.. dużo zalezy od umiejętności, które się posiada. Chęci, które się wykazuje żeby znaleźć pracę i by pracować.

Re: Studia troll

kiedyś za czasów studiów mojej mamy albo dziadka to była renoma studiować ,wtedy na studia szli ci naprawde zdolni , wiele osób wtedy zadawało pytanie czy idziesz na studia a obecnie zadają pytanie na jaki kierunek idziesz. to wszystko mówi za siebie ,teraz studiowac może każdy i wiele ludzi wybiera co tu dużo pisac łatwy kierunek żeby tylko jak najprościej mieć tytuł magistra. przykre i żałosne zarazem.

Re: Studia troll

Ja obecnie chodzę do liceum i ciągle zastanawiam się czy dobrze zrobiłam wybierając tę drogę, czy to nie będą zmarnowane trzy lata. Bo co jeśli matura nie pójdzie mi tak jakbym chciała żeby dostać się na pielęgniarstwo lub stomatologię.. 

Re: Studia troll

Ja obecnie chodzę do liceum i ciągle zastanawiam się czy dobrze zrobiłam wybierając tę drogę, czy to nie będą zmarnowane trzy lata. Bo co jeśli matura nie pójdzie mi tak jakbym chciała żeby dostać się na pielęgniarstwo lub stomatologię.. 

Re: Studia troll

Tak czy inaczej studia to warunek konieczny dla wiekszosci pracodawców.

Re: Studia troll

A ja poszłam do liceum, żeby właśnie dostać się na dobre studia, a traf chciał, że nawet papierów nie składałam do żadnej uczelni, bo tak się w charakteryzacji zakochałam, więc poszłam do kolejnej szkoły o takim właśnie profilu. Absolutnie nie uważam tych trzech lat liceum za straconych, wręcz przeciwnie. Dało mi to też czas na zastanowienie się czy na prawdę chcę studiować, czy robię to tylko dlatego, że moi rodzice tego chcą. Sztuka okazała się w moim życiu ważniejsza. :P

Re: Studia troll

w dzisiejszych czasach liczą się tylko znajomości niestety

Re: Studia troll

Tak czy inaczej studia to warunek konieczny dla wiekszosci pracodawców.

2015-08-04 19:17:22 autor Paulina12345

Niby studia itd, ale jednak zawsze pada pytanie o doświadczenie :)

Re: Studia troll

podzielam zdanie wyżej

Re: Studia troll

studia to dobra rzecz

Re: Studia troll

kiedyś za czasów studiów mojej mamy albo dziadka to była renoma studiować ,wtedy na studia szli ci naprawde zdolni , wiele osób wtedy zadawało pytanie czy idziesz na studia a obecnie zadają pytanie na jaki kierunek idziesz. to wszystko mówi za siebie ,teraz studiowac może każdy i wiele ludzi wybiera co tu dużo pisac łatwy kierunek żeby tylko jak najprościej mieć tytuł magistra. przykre i żałosne zarazem.

2015-08-03 14:45:08 autor monika212121

zgadzam sie z tobą

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: