Studia, praca, pasje...

  • 2012-01-16, o 22:35
  • 102
  • 32 691
  • 60
  • 70

Re: Studia, praca, pasje...

Wydaje mi się, że o wiele lepszym. Jednak trudniej będzie znaleźć tam pracę

Re: Studia, praca, pasje...

czy ja wiem czy trudniej? jak ktoś jest dobry w tym co robi to i tam pracę znajdzie

Re: Studia, praca, pasje...

Witam mam 22 lata idę teraz na magisterkę z dietetyki Moja pasją jest jazda konna i od czasu do czasu pomagam/pracuję w stadninie koni

Re: Studia, praca, pasje...

czy ja wiem czy trudniej? jak ktoś jest dobry w tym co robi to i tam pracę znajdzie

chusteczka

w sumie to zgadza się jednak z tego co wiem to w mojej okolicy jest mało miejsc pracy (ale jeśli są to naprawdę dobrze płatne), na szczęście mam niedaleko do Krakowa a myślę, że tam problemów z pracą by nie było.

Re: Studia, praca, pasje...

w dużych miastach zawsze jest więcej miejsc pracy, ale też duża konkurencja. Jednak wiem po sobie, że jak się chce to można! ja znalazłam pracę dosyć szybko

Re: Studia, praca, pasje...

w tej branży duże miasto to więcej pracy, ale też mniejsze zarobki w stosunku do kosztów utrzymania.

Re: Studia, praca, pasje...

Co myślicie o pracy zdalnej?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Studia, praca, pasje...

Co myślicie o pracy zdalnej?

DEBORAEURO1277

Co masz na myśli pisząc o pracy zdalnej? Bo to dużo zależy od firmy, która by ci taką pracę zlecała i od tego, co byś miała robić.

Re: Studia, praca, pasje...

takie są realia i nie ma co się wkurzać... tylko przeprowadzać się w okolice dużych dobre rozwiniętych miast

Re: Studia, praca, pasje...

Ja skończyłam rosyjski język biznesu, chcę zrobić kurs pedagogiczny. Zastanawiam się też nad tłumaczem przysięgłym..

Życie jest piękne...Od 2.02.2013 używam tylko kosmetyków naturalnych
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: