Studia, praca, pasje...

  • 2012-01-16, o 22:35
  • 102
  • 32 656
  • 60
  • 70

Re: Studia, praca, pasje...

dzięki! <3 ))) no właśnie u mnie jak zawsze pojawia się problem: głos rozumu czy głos serca.. chociaż tutaj jedno i drugie mówi, żeby iść ale znajomi we mnie nie wierzą i tutaj pojawiają si moje wątpliwości.. czy jest to uzasadnione czy nie. może jestem zbyt zadufana w sobie i nie widzę, że to nie dla mnie? :p chociaz CHCĘ ))

Re: Studia, praca, pasje...

Powiem Ci, że jeżeli możesz poświęcić chociaż pół roku by się sprawdzić i stać Cię na to, to na co czekasz. Będziesz potem żałowała

Re: Studia, praca, pasje...

może macie rację dzięki za miłe słowa i doping w podjęciu decyzji )) no to IDĘ! a ludzie niech mówią co chcą - w nosie z nimi dzięki raz jeszcze kochani :*

Re: Studia, praca, pasje...

Może pomożecie mi w wyborze Od wielu miesięcy zmagam się z trudnościami przy wybieraniu zawodu. Od zawsze myślałam o laborancie lub patologu. Wiem że zawód patologa kojarzy się wielu osobom źle ale dla mnie nie jest taki straszny. Jednak gdybym chciała wybrać ten zawód najpierw chciałabym się sprawdzić i musiałabym pracować w kostnicy przez określony czas. Dla mnie nie jest to straszne, bo wiem jak ta praca wygląda. Mam kilku znajomych patologów, ale jest jeden problem z tym zawodem, niestety ale wszyscy ci znajomi później "przesiąkają" zapachem osoby zmarłej i tego właśnie się boję. Nie pomaga ani odświeżenie ani umycie (wiem to od żony mojego znajomego właśnie patologa).
Natomiast laborant tutaj wybrałam to dlatego, że uwielbiam chemię.
Ale tak na prawdę żadna dziedzina chemii nie jest dla straszna ani trudna, więc zawody związane z chemią są w sam raz dla mnie. Może podpowiecie mi co wybrać w tym kierunku? Oczywiście od razu wykluczam farmację. A dlaczego? Tutaj też mam kilku znajomych, który w tym zawodzie pracy znaleźć niestety nie mogą.
Oczywiście najbardziej interesuje mnie praca w laboratorium ale nie wiem jak to się potoczy dlatego chciałabym Was prosić o radę w tej sprawie. Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo sama nie mogę sobie z tą decyzją poradzić (zawsze uważałam, że opinia innych osób jest ważna, ponieważ oni widzą to z innej strony)
Oczywiście skończyłam szkołę z rozszerzonym j. angielskim, chemią i biologią

Re: Studia, praca, pasje...

KamiluŚkaa, nie polecam Ci pracy farmaceuty. Jest dużo do wykucia np. zamienniki leków czy substancje lecznicze. Bardzo ciekawy i w miarę prosty kierunek jednak z pracą niestety bardzo ciężko. Pozdrawiam.

Re: Studia, praca, pasje...

Ja jestem biochemikiem z wykształcenia i powiem Ci, ze marzyła mi się praca w laboratorium, uwielbiam to i niestety od pół roku nie mogę znaleźć pracy, bo nie ma wolnych miejsc (albo przynajmniej tak mówią). A w szpitalach w labie stawka 1,5. Jezeli miałabyś kogoś kto Cię wciagnie do pracy to proponuje tam

Re: Studia, praca, pasje...

Ja jestem biochemikiem z wykształcenia i powiem Ci, ze marzyła mi się praca w laboratorium, uwielbiam to i niestety od pół roku nie mogę znaleźć pracy, bo nie ma wolnych miejsc (albo przynajmniej tak mówią). A w szpitalach w labie stawka 1,5. Jezeli miałabyś kogoś kto Cię wciagnie do pracy to proponuje tam

myszkaoo

Mama mojego chłopaka pracuje w laboratorium. Najpierw badała próbki przy produkcji papierosów a teraz dokładnie nie wiem gdzie pracuje ale jest to związane z samochodami, muszę dopytać W każdym razie na wynagrodzenie narzekać nie może..

Re: Studia, praca, pasje...

Ja jestem biochemikiem z wykształcenia i powiem Ci, ze marzyła mi się praca w laboratorium, uwielbiam to i niestety od pół roku nie mogę znaleźć pracy, bo nie ma wolnych miejsc (albo przynajmniej tak mówią). A w szpitalach w labie stawka 1,5. Jezeli miałabyś kogoś kto Cię wciagnie do pracy to proponuje tam

myszkaoo

Mama mojego chłopaka pracuje w laboratorium. Najpierw badała próbki przy produkcji papierosów a teraz dokładnie nie wiem gdzie pracuje ale jest to związane z samochodami, muszę dopytać W każdym razie na wynagrodzenie narzekać nie może..

Tak, w laboratoriach szpitalnych tylko tak licho płacą (1,5 tys - tak mówiła koleżanka) w innych nie medycznych więcej napewno:) Pozatym w medycznych chcą z tytułem diagnosty laboratoryjnego.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Studia, praca, pasje...

Jeśli znalazłoby się miejsce to wolałabym w jakiejś prywatnej klinice i w tedy oczywiście mogłabym stararać sie o tytuł diagnosty laboratoryjnego

Re: Studia, praca, pasje...

No prywatna klinika jest chyba lepszym rozwiązaniem

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: