Studia-Kosmetologia/wizaż

  • Temat zamknięty
  • 2011-06-29, o 14:42
  • 25
  • 14 837
  • 9
  • 15

Re: Studia-Kosmetologia/wizaż

W tym roku zdaję maturę i od października wybieram się na kosmetologię w WSF we Wrocławiu (studia dzienne). Czy ktoś może też się tam wybiera albo już studiuje?

Re: Studia-Kosmetologia/wizaż

Tak, na takich kursach fajnie jest to, że pomimo tego, że są rzadko wykładowca skupia się głównie na praktycznych elementach. usuniecie reklamy

https://polskiepomidory.com.pl/

Wasze blogi :) linki i namiary :)

No, to i ja się pochwalę, że bardzo na poważnie zajęłam się kosmetyką. Od tego roku uczę się w dwuletniej szkole policealnej na kierunku technik usług kosmetycznych w Lublinie. Bardzo podoba mi się ten zawód i ta nauka. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i poczytam Wasze opinie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Studia-Kosmetologia/wizaż

Prawda jest taka, że zawsze na szkoleniach uczą konkretnych informacji związanych z zawodem, a studia to masa informacji, których nigdy nie wykorzystamy. Ja również zawód zdobywałam poprzez szkolenia i uważam to za bardzo dobry krok. Przynajmniej nie straciłam kilku lat i mnóstwa pieniędzy.

Re: Studia-Kosmetologia/wizaż

To zależy o jakim zawodzie mówimy, bo w cale nie każdy zawód można przecież zdobyć przez szkolenia.
Zostaniesz lekarzem czy prawnikiem przez szkolenia? Oczywiście, że nie, więc nie wkładajmy tego wszystkiego do jednego worka...

Temat jest - Studia-Kosmetologia/wizaż wiec co ma do tego zawod prawnika czy lekarza. Trollowanie sie zaczyna !

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: