Strialys - co myślicie o tym produkcie?

  • 2019-04-08, o 11:49
  • 18
  • 8 025
  • 12
  • 15

Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Witam wszystkim. Przepraszam, jeżeli wątek jest wstawiony nie tam gdzie trzeba, ale pierwszy raz wstawiam tutaj wątek :) Przez jakiś czas szukałam jakiegoś kremu na rozstępy, przeczytałam chyba wszystkie strony w internecie i napotkałam kosmetyk strialys, który jest chwalony, ale zanim zamówię krem wolę się jeszcze upewnić czy warto i stąd moje pytanie do Was dziewczyny :) Możecie mi powiedzieć czy działa? czy uczula? Wiem, ze nie ma wielkich cudów z rozstępami jak sa białe, a powoli sie obawiam, ze zaczną się takie robić, więc proszę o szybką pomoc :D

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Całkiem fajny kosmetyk :) Od dłuższego czasu kupuję właśnie na rozstępy i jest bardzo fajny efekt już po jakimś czasie :D Co do uczulenia to po strialys nic nie zauwazyłam takiego by były jakieś podrażnienia czy coś w tym stylu. Jeżeli masz jeszcze te rozstępy czerwone to działaj szybko :)

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

O ile poskutkuje to biorę od razu. No niestety, ale one pewnie za jakiś czas będą sie robiły białe, a bardzo tego nie chcę, żeby pozostały mi blizny. Jak nie uczula i Pani mi to piszę, to w ogóle fantastycznie, bo na prawdę mam dużą skłodnność do podrażnień :) A po jakim czasie zauważyła Pani takie pierwsze efekty? 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

U mnie takie pierwsze efekty widziałam po około 2 tygodniach smarowania się strialysem, ćwiczeń, zdrowej diety npo i jeszcze peelingowania skóry. Myślę, ze wszystko razem robię bardzo dobrą robotę :D Jeżeli Pani mówi, ze ma pani na razie te rozstępy w innym kolorze niż białe no to trzeba się spieszyć i działać, bo jak będą białe to pozostaja tylko zabiegi :(

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

No to cóż mi pozostaje?? No chyba kuuupie ten krem :D Chyba mnie przekonałaś :D Zobaczymy na "własnej" skórze jak to będzie się działo. Jak będe miała pytania to pewnie tu wrócę, więc się matrioszko nie oddalaj za daleko :D Pozdrawiam! :*

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Jeszcze nie miałam

:)

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Działajcie póki można, bona "stare" rozstępy już chyba żadne produkty nie podziałają. Ja mam mnóstwo białych z czasu dorastania.

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw  w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

No na białe rozstępy to niestety juz chyba tylko pzostaje jakaś klinika, ale jak można jeszcze na szybko coś podziałac to warto spóbować :) 

Kot856 a co dokładnie chcesz się dowiedzieć? Mogę jakoś Ci pomóc? 

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Nie używalam tego kosmetyku ale czytałam, że u niektórych działa. Na pewno jest to kwestia szybkości w działaniu czyli etapu na jakim są rozstępy.

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

zaden krem nie zadziala na biale roztepy nie ma co oczekiwac cudow tylko zabiegi w salonie laserowe itp moga przyniesc zadawalajace rezultaty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: