Straszne zęby

  • 2018-08-08, o 17:54
  • 23
  • 5 491
  • 20
  • 21

Straszne zęby

Hej wszystkim chciałabym się komuś zwiezyc dlatego tu jestem. Mam 25 lat i stan moich zębów jest okropny. Niestety nie stac mnie na leczenie zębów prywatnie jedynie na Nfz ale boję się że doktor powie mi ze nie da się już wyleczyć moich zębów i będzie trzeba je wyrwać. Dodała bym zdjęcia zębów ale aż mi wstyd . Podniesie ktoś na duchu ?

Re: Straszne zęby

Idz na nfz, bo z czasem bedzie jeszcze gorzej i jeszcze mniejsze szanse na uratowanie zebow

Re: Straszne zęby

Też uważam, że najlepiej iść do specjalisty i rozwiązać problem. 

Re: Straszne zęby

lepiej nfz niż nic

Re: Straszne zęby

Trzeba próbować leczyć i na NFZ, w końcu lepiej coś zrobić, niż pozostawić takie problemy bez wizyty u specjalisty. 

Re: Straszne zęby

Popieram dziewczyny. Warto probowac, na pewno nie masz nic do stracenia, a stan moze sie polepszyc.

Re: Straszne zęby

Są specjalistyczne oddziały stomatologiczne w szpitalach na nfz, warto spróbować.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Straszne zęby

Nie zwlekaj abyś później nie żałowała, że mogłaś coś zrobić a teraz jast za późno. Uważam, że nie wstyd iść do lekarza pomimo fatalnego stanu zdrowia ale wstyd mieć zaniedbane zęby!!!!

Porozmawiaj z lekarzem i nie usuwaj zębów. Wszystko co tylko da się wyleczyć lecz. Nawet gdy zostanie Ci tylko korzeń, ale zdrowy i przeloczony kanałowo, będziesz mogła sobie zrobić koronę z wkładem. Zawsze to taniej, gdyż w tym przypadku wstawiasz tylko jeden ząb jak masz oczywiście korzeń. 

Jak chcesz to przyślij mi fotkę na maila, wtedy powiem Ci mniej więcej co możesz zrobić ze swoimi ząbkami.

Jeśli będziesz chciała to napisz, podam Ci adres mailowy

 

Re: Straszne zęby

No to skoro masz zęby w złym stanie to na co jeszcze czekasz? Moim zdaniem nigdy nie jest tak źle, żeby nie dało się nic zrobić. Możę do wizyty u dentysty przekona Ciebie fakt, że chore zęby są siedliskiem bakterii, które rozprzestrzeniają się po całym organizmie . Od chorych zębów możesz się nabawić poważnych chorób innych części ciała. Dlatego nie zwlekaj. Niech Twoje zęby zobaczy dentysta i będzie wiedział, co dalej robić. 

Blodka

Re: Straszne zęby

Próbuj i idź na NFZ do dentysty. Pewnie się uda wiele wyleczyć zębów

Re: Straszne zęby

no zawsze trzeba ratować zęby i dbać o nie, bo pózniej co tylko sztuczne zostają a są drogie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: