Stosujecie jakąś dietę ?

  • 2016-01-09, o 01:03
  • 95
  • 25 698
  • 70
  • 85

Nie potrafiłabym, obok mnie zawsze jest tyle slodkości, babeczek, smakołyków, że najlepsza dieta - to brak diety. Właśnie myślę nad ciastami wielkanocnymi, bo chce, zrobic z 4 ciasta, może jakieś propozycje?

Re: Stosujecie jakąś dietę ?

nie stosuje

na szczęscie nie muszę stosować żadnej diety , ale niestety po operacji jakis czas ją miałam i nie życzę takiej diety nikomu , a samemu skazywać sie na takie cos? hmm nigdy, no chyba że to by zagrażało mojemu zdrowiu.

Re: Stosujecie jakąś dietę ?

Wystarczy to co niektórzy już zauważyli. Skupić się na tym aby unikać słodyczy oraz nie zdrowej żywności ( fast foodów itp). Nie jeść późno kolacji. Wysypiać się i pić dużo wody. Woda doskonale oczyszcza jelita. Powoduje że pokarm nie przykleja się do ścianek żołądka. Dlatego warto wypić ze 2 szklanki wody przed posiłkiem. Jeśli uwarunkowania genetyczne utrudniają odchudzanie / utrzymanie diety mimo takich postanowień, wtedy warto suplement dorzucić. 

Skuteczne Tabletki Na Odchudzanie Novoslim w bionature.pl: rabat 5% KOD: 3dfh5

Re: Stosujecie jakąś dietę ?

Piję mnóstwo wody, nie jem słodyczy ani fast foodow i cwicze

Re: Stosujecie jakąś dietę ?

No wiec dla wszystkich, którzy pragną lodów i przy okazji chcieliby przy tym coś wygrać, chciałem polecić konkurs na stronie lodów Koral. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z lodami, a wygrać można smartfony, konsole, samochód i wiele innych

Re: Stosujecie jakąś dietę ?

dieta Żm ;)

Re: Stosujecie jakąś dietę ?

Jest wiele diet, które przynoszą rezultaty, ale na pierwszym miejscu zawsze stoi motywacja.

Jeżeli bardzo chcesz to Ci się uda jeżeli nie... dodamy Ci motywacji!

Wejdź na naszą stronę i skorzystaj z codziennych zastrzyków pozytywnych wibracji - usunięto reklamę

http://Aztekium.pl/bot

też ograniczam słodycze bo mam po nich silne zaparcia. muszę wtedy stosowac dicopeg 10g bo inaczej biada.. Ale jak mam silną ochotę na coś słodkiego to sama cos piekę

Re: Stosujecie jakąś dietę ?

Każdy człowiek ma inną przemianę materii i sam powinien wiedzieć co i ile może zjeść.Dużo ruchu pomaga również w utrzymaniu stałej wagi zwłaszcza zimą gdy mniej się ruszamy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: