Stanowisko do makijażu

• 2016-05-14, o 13:33
  • 20
  • 1 962
  • 20
  • 8

Stanowisko do makijażu

Witajcie! Szukam opinii i doświadczeń związanych z takmi dużymi lustrami do makijażu - przykład: usunięto reklamę. Czy warto w coś takiego inwestować? Jak to się sprawdza w praktyce? Z jednej strony marzy mi się takie stanowisko, gdzie małabym wszystko do makeupu pod ręką, z drgiej czy to nie przerost formy nad treścią??? Co myślicie?

Re: Stanowisko do makijażu

Ja uważam, że jednak jest to niepotrzebne, ja maluję się przy zwykłym biurku i lusterku takim zwykłym stojącym, kosmetyki też mam pod ręką, bo wszystkie są ładnie poukładane w szufladzie biurka :) 

Ja uważam, że jednak jest to niepotrzebne, ja maluję się przy zwykłym biurku i lusterku takim zwykłym stojącym, kosmetyki też mam pod ręką, bo wszystkie są ładnie poukładane w szufladzie biurka :) 

2016-09-23 14:59:36 autor 0Paulinka

Mam tak samo. Nie musisz robić wielkiej inwestycji, czasem wystarczy parę fajnych organizerów i możemy mieć to, czego potrzebujemy w jednym miejscu pod ręką. :)

Dobre światło to podstawa

Ja zrobiłam sobie ze starego dużego lustra i listewek z lampkami, łącznie kosztowało jakieś 150zł ale warto :)Było w tym 6 lamp LED + oprawki itd. 

ja mam toaletke i jest super :)

Sama nie mam takiego typowego biurka/toaletki, ale marzy mi się coś takiego. Więc jeśli masz fundusze i miejsce w pokoju to jak najbardziej spróbuj. Ja teraz maluję się w łazience i musi mi to wystarczyć :P 

fajan sprawa taka toaletka, nie trzeba by było przenosić kosmetyków z miejsca na miejsce. Wszytko byłoby w jednym miejscu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

To moje marzenie:((((

Jak dla mnie świetna sprawa :)

Dobre światło to podstawa. Duże lustro to też fajna rzecz, ale w moim przypadku i tak muszę mieć jeszcze małe stojące lusterko, bo mam za słaby wzrok i z dużym lustrem sztywno ustawionym jest mi po prostu niewygodnie.

Wygląda super, szkoda, że nie mam na coś podobnego miejsca :(