Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

  • 2013-02-18, o 00:45
  • 47
  • 16 657
  • 24
  • 36

Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem; razem mnie to kosztowało 2200 zł, chciałabym jakieś propozycje ceny. Rozmiar sukni 38 (ja mam 175 cm wzrostu, także +/- 5 cm byłaby dobra na długość), rozmiar bolerka XL, mam zapasowy guzik ozdobny do niego to też dołączę.

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Gorset jest z tyłu wiązany. To co wygląda jak kropki to są takie kryształki.

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Bardzo ładna, ja mogę zparoponować 1700?

weselezaxszamy

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Bardzo ładna, ja mogę zparoponować 1700?

ullku79

Napisałam Ci wiadomość na PW.

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Nadal aktualne.

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

I co, sprzedałaś suknię? Wystawiłaś ją też gdzieś w sieci, gdzie są darmowe ogłoszenia? Może tam, gdzie ja kupiłam swoją?

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

o kostka wreszcie pojawiłaś się na forum, ostatnio myślałam gdzie się podziewasz..
Dalej jest na sprzedaż; ja już ją wystawiałam na allegro, ebayu, na serwisach z sukniami ślubnymi, forach i to po kilka razy.. miałam propozycję z 200 zł za to w jakimś komisie, ale to już wole żeby w szafie wisiała.

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Pewnie, za 200 zł to nie ma co, szkoda i sukni, i Twojego zachodu. A no nie było mnie trochę, bo przygotowania ślubne całkowicie mnie pochłonęły Spróbuj z suknią jeszcze tu: http://sprzedajemy.pl/ masz za darmo i nic nie tracisz, a nuż się ktoś odezwie, ja zawsze jak coś tam sprzedaję, to jest odzew, chyba tylko jedna wystawiona rzecz mi zalegała pół roku i nikt się nie skusił (taki wielgachny, gruby atlas geograficzny, który wygrałam ). Kurcze, mam nadzieję, że ja po ślubie dam radę sprzedać suknię i to dość szybko, bo teraz wisi u rodziców, a później ja jej nie mam gdzie trzymać, a mama mi mówi, że już Jej w szafie przeszkadza

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Dzięki Ci Kostka, spróbuje jeszcze tam wystawić.. ja brałam ponad 5 lat temu ślub, pewnie moda się całkiem zmieniła na suknie, dlatego tak ciężko mi sprzedać, chociaż chyba nie wygląda aż tak staro ta suknia..

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Masz rację, moda się zmieniła, ale wydaje mi się, że akurat Twoja suknia jest taka ponadczasowa, takie chyba zawsze były i będą modne Więc może się uda, ja trzymam kciuki

Re: Sprzedam suknię ślubną z bolerkiem

Dzięki!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: