Sprzedam pędzle !

  • 2014-04-05, o 15:34
  • 34
  • 14 943
  • 26
  • 30

Sprzedam pędzle !

Hej

Mam do sprzedania pędzle firmy Inglot , które zakupiłam pół roku temu w sklepie Inglot za 350 zł . Zestwa liczy 14 pędzli które znajdują się w skórzanym piórniku . Pedzle były używane bardzo mało więc ich stan jest idealny . Są one wykonane z naturalnego włosia . Polecam

szczegóły na :
http://allegro.pl/show_item.php?item=4122705630

Re: Sprzedam pędzle !

zaciekawił mnie ten artykuł ale ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

 

Re: Sprzedam pędzle !

zaciekawił mnie ten artykuł ale ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

 

2015-07-22 14:26:31 autor monika212121

 

Ja tez dość sporo czasu spędziłam na czytaniu o włosiu naturalnym i od tamtej pory nie mam ochoty na pędzle z włosiem naturalnym..

Re: Sprzedam pędzle !

A ja chętnie bym odkupiła te pędzle... szkoda że o rok się spóźniłam hihi

Re: Sprzedam pędzle !

Niby fajna oferta, ale nie lubię pracować na naturalnym włosiu.

Re: Sprzedam pędzle !

Mam pędzel kabuki z naturalnego włosia i nie narzekam. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprzedam pędzle !

ja równiez mam pędzel kabuki z hakuro ale żałuje że go kupiłam ,teraz stoi może 2 razy uzywany.

Re: Sprzedam pędzle !

polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o PETA – organizacji zajmującej się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

ja nie zakupie juz żadnego pędzla z naturalnego włosia ,trzeba być świadomym pewnych rzeczy a tym bardziej jak jedną z tych rzeczy jest cierpienie niewinnych zwierząt tylko dlatego że jedna dziewczyna z drugą chcą mieć mięciutki pędzelek...dziewczyny PROSZĘ zastanówcie się nad tym że kupując takie pędzle przyczyniacie się w pewnym stopniu do tego procederu.

Re: Sprzedam pędzle !

Odwołam się trochę do tego i powiem tak, gdyby firmy nie zarabiały na włosiu naturalnym to by nie produkowały. Jedak większość osób nie jest świadoma w jaki sposób takie włosie jest pozyskiwane albo po prostu podcas zakupu nie interesują się czy włosie jest naturalne, czy syntetyczne.. dlatego przydałaby sie jakaś akcja uświadamiająca ;)

Re: Sprzedam pędzle !

wole inne firmy pędzli jak również wlosie syntetyczne

Re: Sprzedam pędzle !

Wolę Hakuro
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: