Sprzedam pędzle !

  • 2014-04-05, o 15:34
  • 34
  • 14 920
  • 26
  • 30

Masz je jeszcze

jak pędzle to nowe

Re: Sprzedam pędzle !

jak pędzle to nowe

Re: Sprzedam pędzle !

Lepiej kupić nowe jednak :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprzedam pędzle !

Lepiej kupic nowe

Re: Sprzedam pędzle !

a ja chętnie sprzedam hakuro kabuki który zakupilam i użyłam raz góra dwa , okazał się zwyczajnie za duzy do pudru jak dla mnie oczywiście , teraz lezy w oryginalnym opakowaniu umyty, zdezynfekowany i zupełnie zapomniany  ,jesli któras z Was jest zainteresowana napiszcie mi proszę wiadomość prywatną będzie mi łatwiej  odpisać

Pędzle wolę Nowe

Re: Sprzedam pędzle !

Lepsze hakuro

Re: Sprzedam pędzle !

polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o PETA – organizacji zajmującej się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

ja nie zakupie juz żadnego pędzla z naturalnego włosia ,trzeba być świadomym pewnych rzeczy a tym bardziej jak jedną z tych rzeczy jest cierpienie niewinnych zwierząt tylko dlatego że jedna dziewczyna z drugą chcą mieć mięciutki pędzelek...dziewczyny PROSZĘ zastanówcie się nad tym że kupując takie pędzle przyczyniacie się w pewnym stopniu do tego procederu.

2015-08-08 09:21:26 autor karolina1005

 

mam same pedzle z naturalnym wlosiem :(

Re: Sprzedam pędzle !

Kupowanie używanych pędzli to chyba nie najlepszy pomysł.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: