Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

  • 2011-06-29, o 19:08
  • 48
  • 17 065
  • 32
  • 44

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

hakuro są ekstra

Hakuro wszystkie

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

Dziś przyszły do mnie dwa pędzle Hakuro H50s i H60. Następnym zakupem będzie podkład mineralny, tylko zupelnie nie wiem jaki odcień wybrać.

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

Dziś przyszły do mnie dwa pędzle Hakuro H50s i H60. Następnym zakupem będzie podkład mineralny, tylko zupelnie nie wiem jaki odcień wybrać.

2015-10-13 20:53:10 autor kloss1

koniecxnie daj znać jak sprawują Ci się te pędzle ;) też je mam i bardzo je lubię

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

Dziś przyszły do mnie dwa pędzle Hakuro H50s i H60. Następnym zakupem będzie podkład mineralny, tylko zupelnie nie wiem jaki odcień wybrać.

2015-10-13 20:53:10 autor kloss1

koniecxnie daj znać jak sprawują Ci się te pędzle ;) też je mam i bardzo je lubię

2015-10-15 18:31:32 autor AgataR

Jestem bardzo zadowolona, nie wyobrazam sobie juz makijazu bez nich, a w moim koszyku wyladowaly nastepne pedzelki Hakuro

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

Zdecydowanie największy chyba wybór pędzli w sieci wszystkich marek , myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od siebie mogę polecic kupiony tutaj żel do brokatu marki Kryolan nie wyobrażam sobie makijażu z pigmentami/brokatem bez jego użycia. Do tego duży asortyment Sleeka i the balm w które też tutaj się zaopatrzyłam:)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

wybor pedzli faktycznie imponujacy

Większość pędzelków, podkładów i szminek jest ok

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

pędzle Hakuro - super

rzęsy Ardell - niesamowite

róże catrice - cudowne

lubię tutaj kupować Kryolana, pędzle (Hakuro, Maestro, kiedyś Zoevę) :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: