Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

  • 2012-11-15, o 16:45
  • 42
  • 23 022
  • 25
  • 33

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

dziękuję natalusia371 za polecenie bazy z essence... ona jest wg mnie nie do zdarcia... jestem barrrdzo zaskoczona, że tak dobrze się trzymają na niej cienie sypkie... ale trzeba uważać na aplikowanie cieni sypkich (czy też brokatu), aby nie rozcierać ich przypadkiem, ponieważ tracą się drobinki i cień wygląda tak jakbyśmy nakładały zwykły cień na mokro.

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

śliczny makijaż

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

podzielam zdanie

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

Przepiękny makijaż :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

Duraline.

Baza z essence? Jestem zaskoczona, że tak dobrze się sprawdza. 

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

Pamiętam, że jeszcze w liceum aplikowałam brokat na jakiś kiepski klej do rzęs. Co prawda brokat utrzymał ale przy okazji niesamowicie podrażnił mi oczy i posklejał rzęsy. W efekcie miałam cały wieczór czerwone, łzawiące oczy a później przygodę ze zmywaniem makijażu... Teraz użyłabym żelu do brokatu z Kryolanu, bo świetnie trzyma brokat i nie podrażnia oczu.

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

na kremowy cien. :-) np. z Myabelline, albo jesli chcesz przeznaczyc wiecej pieniedzy to na z MACa, ale mysle ze nie ma sensu wydawac tyle hajsu na baze pod brokat :)

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

Kiedyś byl jeszcze taki specjalny produkt z MUFE, ale nie wiem czy jeszcze jest w ofercie. Może faktycznie duraline będzie ok.

Re: Sprawdzone produkty na które można aplikować brokat

Glitter gel z Kryolanu albo Duraline z Inglota

kleje do brokatu
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: