Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 596
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Joanna rzepa :)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Mi bardzo pomógł Elastabion Floslek, widziałam różnice już po kilku tygodniach stosowania.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Biotebal i Jantar :)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Wcierka Jantar

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Postaraj się spożywać więcej witamini albo kup suplementy diety. Kiedy wypadają mi włosy stosuje tez maseczke z zółtek i cytryny :) 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Wcierka z kozieradki też jest całkiem skuteczna. Przyspiesza wzrost włosów i wzmacnia je, reguluje sebum i nawilża skórę głowy, a przy tym pomaga przy leczeniu łupieżu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Używałam wielu środków na porost włosów, ale to był chyba jakiś wielki żart... dopiero odkrycie 2 steps to keep hair rozwiązało mój wieloletni, smutny problem z przerzedzonymi włosami, a mianowicie, w pierwszym podejściu użyłam wcierki, a w drugim podejściu szamponu. Efekty były widoczne po pierwszych 4 tygodniach :D Mam teraz nowe piękne włosy i nie muszę się martwić o łysienie :)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja używam seboradin Niger całej serii oraz biotebal, staram się też lepiej odżywiać :)

K.K.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Mniej stresu. Tylko jak to zrobić...

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Jeśli chodzi o wypadanie włosów po porodzie to najlepszy dla mnie okazał się Vitapil. Miał dobry skład i co najważniejsze rzeczywiście poprawił stan moich włosów. Zrobiło się ich więcej i co najważniejsze przestały wypadać.

:* ^^
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: